Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dropbox
Author Message
schmrz Offline
____
*

RE: Dropbox
Koliko ja znam (a koristio sam ga prije par godina, možda se nešto izmijenilo), da bi više ljudi koristilo isti gmail drive, onda bi im morao dati svoj mail i password od istog, a to je malo nepraktično, zar ne ? Druga stvar, gmail drive je dostupan samo za Windows a dropbox za više platformi. Još nešto, gmail drive moraš imati instaliran da bi pristupio svojim fajlovima, nema nikakvog web interfejsa.

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
24-03-2010 12:41 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

:) nisi me uvjerio i dalje He he onda radije uploadam na neki server i stvar riješena...
25-03-2010 08:38 AM
Gogy Offline
____
*

Ne znam zašto su ljudi toliko konzervativni što se tiče isprobavanja nekih stvari. Isprobaš, vidiš, valja/ne valja, koristiš ili uninstall. Ja sam tak' probo Linux i ostao na njemu :) Ista stvar sa dropbox-om, i Chromeom.

Al' ponavljam, toliko sam već puta bio da ne kažem popljuvan da mi se više neda raspravljat o tome šta je bolje. Kome šta paše neka koristi. Samo ne volim kad netko pljuje po nečemu a nije isprobao (ne odnosi se ovdje na tebe kecko nego općenito govorim)

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
25-03-2010 09:36 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

ne pljujem po tome, nekome sigurno radi dobro posao, ali ja ne vidim smisao korištenja istog, jer samo ja koristim svoje podatke,tako da kamo god ih stavim lako do njih dođem :)
25-03-2010 09:38 AM
Gogy Offline
____
*

Smisao je da ih možeš koristiti bilo gdje u svijetu, na bilo koji komp da se spojiš, a i da više ljudi može raditi na nekim stvarima i sinkronizirati ih, tzv. collaborative work.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
25-03-2010 09:59 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
danielvast Offline
Forumaš

meni se dosada pokazala kao korisna stvar nisam znao za gmail drive ali uvjek kada sam kolegi htio poslati nesto veće od 5MB stalno neki problemi ovako sam ubacis u folder i gotovo stvar rješena podjelis taj folder sa kolegama prijateljima ili ako netko nema dropbox samo mu posaljes link! Stvarno super stvar Namigivanje

"When all else fails, read the manual."
25-03-2010 03:14 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)