Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 7 ruši rekorde
Author Message
kecko Offline
Forumaš

Windows 7 ruši rekorde
http://www.bug.hr/vijesti/windows-7-prek...00741.aspx

nakon promašaja viste stigo windows 7 koji je stvarno preveliko poboljšanje u odnosu na vistu, kruže i mnoge priče (i ja tako mislim) da je windows 7 sadašnji ustvari trebala biti vista, ali MS-ovci nisu imali vremena pa su nedovršen proizvod brže bolje spakirali i prodali da bi za win7 to sve lijepo posložili :))
23-02-2010 02:29 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
milko25 Offline
Novi korisnik
*

RE: Windows 7 ruši rekorde
Mislim da Windows 7 nije najbolji, samo najnoveji... Radio sam već pomoću njega i mogu ti reći da od XP-a ne samo da nije lakša, nego je sporija + neke funkcije su kompliciranije...
Nisu baš inašli novo, samo su stavili nove linkove, i prebacivali neke funkcije...
ali svugdje već ćele Windows 7, što znači da bude teško naći računala sa normalnim OS-om... :(
14-05-2010 10:56 AM
kecko Offline
Forumaš

pa meni se windows XP znao rušit, da ne govorim o onim SEND DON'T SEND errorima, i kojekakvim glupostima, reinstalacija obavezna svakih nekoliko mjeseci, a sad imam windows 7 već možda i godinu dana, instalirao sam 9200 release kad je izašao i on je extra stabilno radio, kasnije sam samo napravio upgrade, i nema nikakvih problema s sedmicom, tak da je sedmica daleko kvalitetnija od XP-a, a to je i normalno, isti kernel je tu samo puno bolje istestiran i ispropravljan, multitasking je super poboljšan i izgled, sedmica je dosta našminkana, ali ima i dosta stvari u funkcionalnosti bolje riješenih
(This post was last modified: 14-05-2010 01:57 PM by kecko.)
14-05-2010 01:56 PM
zero Offline
Forumaš

kecko Wrote:http://www.bug.hr/vijesti/windows-7-prek...00741.aspx

nakon promašaja viste stigo windows 7 koji je stvarno preveliko poboljšanje u odnosu na vistu, kruže i mnoge priče (i ja tako mislim) da je windows 7 sadašnji ustvari trebala biti vista, ali MS-ovci nisu imali vremena pa su nedovršen proizvod brže bolje spakirali i prodali da bi za win7 to sve lijepo posložili :))

Vjerojatno vista nije nedovrsen proizvod, vec markentiski trik. Cemu odmah izdati savrsenu verziju, ako mozes na ovaj nacin zaraditi vise? :)

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva!
14-05-2010 07:09 PM
Gogy Offline
____
*

zero Wrote:Vjerojatno vista nije nedovrsen proizvod, vec markentiski trik. Cemu odmah izdati savrsenu verziju, ako mozes na ovaj nacin zaraditi vise? :)

Pa većina proizvođača radi na taj način... posebno Apple xD

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
14-05-2010 09:01 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

apple ima svoje fanboyevce i da im daš vreću smeća i kažeš to je od applea, to je najbolja vreća smeća, to niko nikad nije vidio, likovi bi pljunuli pare i pare za nešt za što ti plačaš da ti odvoze od kuće Namigivanje tak da ja se appleu divim, istina nema prepametne korisnike, ali su odani He he
15-05-2010 12:33 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)