Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubuntu 9.04 - problem sa zvukom
Author Message
Gogy Offline
____
*

RE: Ubuntu 9.04 - problem sa zvukom
Ma daj molim te... Ubuntu je najmanje zahtjevan za početnike. Jedino što bi mogao preporučit početnicima više od Ubunut-a je jedino Mint.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
19-02-2010 09:18 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

pa moja prva distra je bio slackware, i još dan danas moram reči da je to najbolja distra koju sam ikad imao, a sad ti misli koliko je slackware user friendly, važno je kad jednom podesiš kak to lijepo radi :))

a ubuntu se, po meni, previše forsira i često im distre nisu dovoljno istestirane prije nego izađu van, i jako daleko su oni da bi bili najbolja distra, njih jaki marketing spašava...
19-02-2010 11:17 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
schmrz Offline
____
*

Ja koristim Debian, ne znam za druge, meni odgovora... Meni recimo network manager u ubuntuu vadi živce a kao trebao bi olakšati rad sa mrežom. Ali on se može ugasiti, podesiti kao i sve ostalo kod linux distribucija. Debian mi je nekako čist, "nevin" He he

@GoodGuy93
Trebao si pokušati uključiti na audio port od matične, samo da vidiš jel' sve radi na njemu. A za zvučnu si vjerovatno trebao neke drivere naći...

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
19-02-2010 11:34 AM
Gogy Offline
____
*

kecko Wrote:... i jako daleko su oni da bi bili najbolja distra, njih jaki marketing spašava...

Nitko nije rekao da je Ubuntu najbolja distra... ali je među najboljima za početnike koji ulaze u svijet Linuxa.

19-02-2010 11:56 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

Iskreno ja smatram da je ubuntu toliko jak samo zbog svog marketinga, ali inače da ne zaslužuje toliko marketshare između linux distribucija...
19-02-2010 02:34 PM
Gogy Offline
____
*

Interesantno... ali ja svaki dan po par sati surfam internetom i nigdje praktički nisam vidio reklamu za Ubuntu (osim na Ubuntu forumima i stranicama koje se bave Ubuntuom). Imaju oni marketing, ali najvažnija grana im je mouth-to-mouth marketing, a Canonical tu nema svoje prste...

19-02-2010 03:32 PM
GoodGuy93 Offline
Redoviti posjetitelj
**

Ponovno pišemo krive stvari na krivom mjestu... He he

Prvo sam ja tražio pomoć na temi o mišljenju o Linuxu.. a sada se ovdje raspravlja o Linuxu... Namigivanje

"If you wait for luck to turn up, life becomes very boring." Mikhail Tal
19-02-2010 09:18 PM
Gogy Offline
____
*

Očito nam je mentalitet takav He he

20-02-2010 03:03 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)