Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Power Point
Author Message
Gogo Offline
Novi korisnik
*

Power Point
Evo jedan prijedlog da se napravi tutorijal za power point.Meni bi isto bilo drago da se napravi bza svih mogucih tutorijala,jer ni ja osobno neznam bas puno.i da se napravi jos podjela između tutorijala ja bi vam pomogao ako želite i napravio tutorijal za koristenje programa za trazit server za online igre napimjer koji programi se koriste i kako se poštelavaju.Ako ste zainteresirani ja  ču se potrudit i napravit to čim ulovim malo slobodnog vremena.i da se naprimjer napravi podjela za to jer imam toga još.Nadam se da čemo surađivat.Možete mi javiti i preko msn-a gogo.cvija@hotmail.com ili mail-a

Puno pozdrava i sorry zbog kvačica na slovima negdje sam stavljo negdje ne.
(This post was last modified: 08-08-2006 11:51 PM by Gogo.)
08-08-2006 11:48 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: Power Point
Pozdrav, dobrodošao na forum Palac-gore

U planovima su nam bili i Power Point tutorijali. Nadam se da će se uskoro pojaviti i prvi power point tutorijali.

A ovo za tvoju pomoć oko pisanja tutorijala ćemo se dogovorit preko MSN-a. Namigivanje

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
08-08-2006 11:52 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rone Offline
Novi korisnik
*

I ja bi da se otvore MS PP tutoriali!!! Bar bi imo o čem pisat tutorijale za onaj "mali testić"

MY HOME PAGE
11-02-2007 02:55 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Ako ćeš pisat redovito PP tutorijale ja ću otvorit, nije problem...

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
11-02-2007 03:23 PM
Rone Offline
Novi korisnik
*

Dobro!

MY HOME PAGE
11-02-2007 03:28 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)