Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prijedlog za Photoshop tutorijale
Author Message
mnj4m Offline
Novi korisnik
*

Prijedlog za Photoshop tutorijale
Pozdrav svima
imam par ideja za tutorijale  pah ko zna kako se to uradi neka napise tutorijal mozda nekome pomogne heheh meni bi pomoglo e vak znaci mene interesuje kako se na sliku na kome je kamion bez cerade kako se na sliku doda  cerada  onda ako imas sliku na kojoj je kamion kome je naprimjer puknuta guma ili puklo staklo neku ulubljenost ili parnicu ili nema nikako stakla ili nema zmigavac pa ga treba uradit na slici ili tako nesto slicno vezano za auta posto meni treba  najvise oko auta  pa ako neko zna kako se to radi neka nam napise koji tutorijal da i mi nauciomo heheh ili ako znate neku dobru stranicu gdje se o tome moze vise nauciti bilo bi ljepo da podjeli sa nama toliko od mene nadam se da neko zna kako to se radi heheh POzdrav
08-08-2006 11:02 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: Prijedlog za Photoshop tutorijale
Ok, al kao što sam ti već reko preko e-maila... odaberi si nešto konkretno što bi htio a ne ovako nabrojiti sve.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
08-08-2006 11:06 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
mnj4m Offline
Novi korisnik
*

to je samo prijedlog ako neko zna da uradi bilo sta odatle neka izabere nemoraju se svi da urade kontas
08-08-2006 11:12 AM
Gogy Offline
____
*

Gleda, ne rade to neki ljudi pa ko hoće, nego radi nas 5-ero u timu. I to nede tako. Neki rade Photoshop, neki PHP, neki ovo neki ono...

Zato ti opet kažem reci nešto konkretno inače ti ne garantiram da ćeš nešto vidjeti od tih tutorijala, jer nisu baš lagani za pravit...

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
08-08-2006 11:34 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
mnj4m Offline
Novi korisnik
*

aha oki onda ovu ceradu kako se nabacuje i popravke na staklu auta pukotine to dvoje bi bilo dovoljno onda hehe
08-08-2006 11:42 AM
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

RE: Prijedlog za Photoshop tutorijale
koristi je*eni zarez i je*enu tacku!!! trebalo mi je 10 min da skontam sta pise u postu...grrrr LjutLjutLjutLjutLjutLjutLjut

za ceradu vec ima posla i oko toga (korigovanje slika u PS) potrazi na google, jer je to very, very advanced ako zelis da ispadne kako treba.

za parnicu bi se i dalo nekako, pa probacu nekad nestoNamigivanje

RTFM!
(This post was last modified: 08-08-2006 08:24 PM by hurmash1ca.)
08-08-2006 08:23 PM
mnj4m Offline
Novi korisnik
*

hehehe ,,,,,......,,,,... evo malo tački i zareza heheh sala mah ja to zbrza pah nisam stavljo tačkice i zareze heheheh

tražio sam danas ali nisam nista konkretno našao uvezi cerade, našao sam neku knjižurinu ima 400 strana u kojoj pise nešto o tome pa ću vidjet dok stigne kuci da je protabirim malo.

heheh oki donki Namigivanje
08-08-2006 08:40 PM
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

ne vjerujem da ima ista BAS za ceradu, ali ima sigurno nesto slicno za efekte na fotografiji.

RTFM!
08-08-2006 08:43 PM
mnj4m Offline
Novi korisnik
*

aha tako je ima neke slične efekte pa sam je zbog toga naručio a u 400 stranica se još pošta može naučiti iz nje
08-08-2006 08:52 PM
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

RE: Prijedlog za Photoshop tutorijale
vjerujem da moze Gleovo.HammerHammer
dobrodosao na forum Palac-gore

RTFM!
08-08-2006 08:57 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)