Poll: Zelite li nove tutorijale na sajtu?
Da
Ne
[Show Results]
Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kada ce to???
Author Message
Gogy Offline
____
*

RE: Kada ce to???
Moj profesor informatike na faksu je u svojim prezentacijama stavljo primjere iz HTML-a sa Tutorijali.Net... ja osto šokiran, predaje mi profesor iz mojih primjera haha He he

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
31-05-2010 03:34 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
danielvast Offline
Forumaš

Gogy Wrote:Moj profesor informatike na faksu je u svojim prezentacijama stavljo primjere iz HTML-a sa Tutorijali.Net... ja osto šokiran, predaje mi profesor iz mojih primjera haha He he

LOL ti njega naučio prije nego sto je on tebe!!Happy

"When all else fails, read the manual."
31-05-2010 03:47 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kerber Offline
_
*

Gogy Wrote:Moj profesor informatike na faksu je u svojim prezentacijama stavljo primjere iz HTML-a sa Tutorijali.Net... ja osto šokiran, predaje mi profesor iz mojih primjera haha He he

Hahaha, koji paradoks...

Jbg. to je tako...

Sto kaze Zeljko Juric prof. na el.teh. u sarajevu ja znam više nego što je Bil Gates znao onda kad je pokrenuo microsoft, samo što je on to znao prije mene 20 godina i znao to iskoristiti

To bi se moglo povezati sa ovom temom, Gogy trenutno imas dobru (solidnu) posjecenost i potrebno znanje za razvoj ovoga, zato iskoristi to najbolje sto moze.

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
02-06-2010 05:01 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Da ja pucam na neke velike zarade nebi ja radio Tutorijali.Net hehe. Uvijek sam volio pomagati drugima i to mi je bila misao vodilja za stvaranje stranice i foruma.

A i mislim da će stvari bit puno bolje kod nove verzije. Iskreno, svaka čast ljudima koji su ostali na forumu i čekaju novu verziju. Realno gledano novih tutorijala nema jako jako dugo, što je žalosno. Nadam se da će vam se isplatiti čekanje jer se stvarno trudimo napraviti dobru stranicu. Ali još više ćemo se morati truditi kada sve bude online, da uvijek bude kvalitetnog sadržaja jer ste to zaslužili svojim strpljenjem. A nadam se da će nam neki od vas i pomoći stvarati taj sadržaj i pridonositi zajednici.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
02-06-2010 07:19 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)