Poll: Zelite li nove tutorijale na sajtu?
Da
Ne
[Show Results]
Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kada ce to???
Author Message
Gogy Offline
____
*

RE: Kada ce to???
kecko Wrote:makar jasno mi je i da je lijenost velikiii faktor Dobar

Istina, ali veći faktor je to što zaista nemamo vremena dosta. Čak i kad nađemo malo vremena, ne možeš zapostavit cijeli život radi programiranja hehe. Obadvoje imamo cure, znate kako je to He he

Uglavnom, sada kada nam prođu obaveze potrudit ćemo se da to odradimo u komadu.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
23-04-2010 09:52 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

ma sve mi je jasno, najteže je sjesti i krenuti, onda je već bolje :)
23-04-2010 11:19 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Len0 Offline
Forumaš

Quote: Obadvoje imamo cure, znate kako je to He he
Hehe, nice one. :P Happy

["hip","hip"]
(hip hip array!)
(This post was last modified: 23-04-2010 06:48 PM by Len0.)
23-04-2010 06:48 PM
schmrz Offline
____
*

kecko Wrote:čim ste rekli neki datum u budućnosti bilo mi je jako jasno da će se to još više odužiti

Mogli smo vam reći i neki datum u prošlosti, ali tako bi vam otkrili da imamo mašinu za putovanje kroz vrijeme, a to ne smijemo nikome reći. :)

Sada ozbiljno, vrijeme jeste faktor, ali morate razumjeti da je najveći pokretač zajednica i vjerujte svaki put kada se vidi neki peek u aktivnosti na forumu, čim dođe do neke kvalitetne teme na forumu, čim se nešto počne dešavati što nam pokazuje da je zajednica oko tutv2 aktivna, tada i mi zapnemo i radimo. Za ovaj projekat treba vremena, ali iskreno ne treba ni približno ovoliko. Za mjesec dana sam evo smislio i napravio projekat za maturski koji je istih "gabarita", ako ne i većih od tutv2.

Najgore je kada ujutro upalim komp, pogledam forum, a tamo neki član prvi post otvorio novu temu i iako je napisana na nekom od naših jezika potrebno je više ljudi da bi je "preveli" i dali razuman odgovor koji je u većini slučajeva da tema ide u smeće jer je to ili zahtjev za domaći zadatak, ili reklama za neki forum ili nešto treće...

Naravno, postoji dosta izuzetaka na ovom forumu i to je uglavnom i razlog da radimo, ako radimo. Namigivanje

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
25-04-2010 12:47 PM
stefendoza Offline
Redoviti posjetitelj
**

Voljan sam pomoci sto se tice tutorijala. Imam vec nekih napisanih iz moje vlastite produkcije sto sam radio za fax i tako.
25-04-2010 03:10 PM
danielvast Offline
Forumaš

I ja također sto se tice tutorijala! NEmam nista napisano ali moglo bi se nesto napraviti! Vezana za photoshop, i sve ostale vrste gradičkih alata kao i programiranje u C++ - u i php/javascript-u!

"When all else fails, read the manual."
(This post was last modified: 25-04-2010 07:23 PM by danielvast.)
25-04-2010 07:21 PM
Gogy Offline
____
*

Hvala Vam svima! Vjerujte imat ćete priliku svoje znanje podijeliti sa drugima. Nadam se da nam neće još dugo trebati.

25-04-2010 08:24 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
danielvast Offline
Forumaš

Gogy Wrote:Nadam se da nam neće još dugo trebati.
Samo polako znate kako kazu
Quote:Strpljen spašen!!

"When all else fails, read the manual."
25-04-2010 08:34 PM
zero Offline
Forumaš

:) Jedva cekam da napisem par tutova o flashu xD

Nego, osim pisanja tutorijala, ako vam treba pomoc s programiranjem tutv2, tu sam. He he Imam zelju da malo radim nes u php-u, pa posaljite pm sa svim informacijama, pa da pocnem. Palac-gore

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva!
26-04-2010 02:49 PM
Gogy Offline
____
*

zero Wrote:Nego, osim pisanja tutorijala, ako vam treba pomoc s programiranjem tutv2, tu sam. He he Imam zelju da malo radim nes u php-u, pa posaljite pm sa svim informacijama, pa da pocnem. Palac-gore

Hvala na ponudi ali dovršit ćemo nas dva to sami, potrebno je samo da se ozbiljno uhvatimo posla što i hoćemo od idućeg ponedjeljka kada nam mrvicu popuštaju obaveze. Tako da ne bi trebalo još dugo potrajati.

Sretan sam što vidim da ima puno ljudi koji žele pisati tutorijale, to je pravi duh zajednice. Vjerujte, imat ćete prilike dokazati svoje znanje, a do onda Vas molim za strpljenje i da budete aktivni na forumu da nam date motivaciju :)

27-04-2010 12:32 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)