Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prevedite forum na srpski
Author Message
tmaker Offline
Novi korisnik
*

Prevedite forum na srpski
Moj prijedlog je da forum prevedete na srpski, bar to nije problem(neznam za ovaj forum, ali phpbb ima dodatak za prevod). Cak iako nema vi ste webmasteri, trebalo bi da znate prevesti.
Na jednom forumu sam vidio da pravilo da admini nikad ali bas nikad ne kazu clanovima foruma da idu na google-u, to bih ste i vi mogli primjeniti.
25-04-2009 10:10 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
schmrz Offline
____
*

RE: Prevedite forum na srpski
To pravilo da se ne salju korisnici na google postoji (mozda nije napisano ali zdrav razum to podrazumijeva) ali ono ne vazi ako korisnik postavi pitanje koje moze vrlo, vrlo lahko pronaci na netu jer je nasiroko i nadaleko opisana tema. Sjeti se da mi nismo humanoidni interfejs za google i necemo googlati umjesto tebe ili bilo koga drugog. Uvijek sam spreman pomoci ako neko ima problem ali ako se taj problem moze rijesiti ukucavanjem dvije rijeci u google ili ako je to necija domaca zadaca onda nemam volje da pomazem.

Uostalom, ti si u svojih prvi par postova prekrsio pravila ovog foruma, a sada predlazes nova pravila...

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
25-04-2009 10:45 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Nema potrebe prevađati forum, mislim da svi znaju toliko engleskog da postave topic ili napišu post. Ako nekome nešto oko foruma nije jasno, postoji podforum pomoć.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
26-04-2009 01:40 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kerber Offline
_
*

Vjerovatno si mislio na Hrvatski jezik al nebitno.

Slazem sa sa smrzom u vezi slanja na google.
Postavi pitanje gdje ima free php skripti.
I vec je napisao 3 kljucne rijeci u svom pitanju koje treba otipkati u googlu, no nekom je cilj da ima sto vise postova na ovom formu :) kakva korist od toga

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
27-04-2009 11:15 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)