Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarada na internetu
Author Message
djomla82 Offline
Novi korisnik
*

Zarada na internetu
Evo resio sam da sa ostalima podelim "nekoliko" sajtova na kojima je, za razliku od nekoliko "proverenih" sajtova, moguce odmah nakon registracije krenuti sa klikovima na sponzorskim linkovima.
Evo ukratko o cemu se radi.
1. odete na neki od dole navedenih sajtova
2.POTPUNO BESPLATNO se registrujete (MORATE UNETI TACNE PODATKE RADI ISPLATE VASE ZARADE).pre registracije morate otvoriti racun na AlertPay zato sto SVI sajtovi novac salju na vas racun koji
otvarate na AlertPay odakle ga vi dalje preuzimate.

REGISTRACIJA NA ALERTPAY
====================

1. odete na neki od dole navedenih sajtova
2.POTPUNO BESPLATNO se registrujete (MORATE UNETI TACNE PODATKE RADI ISPLATE VASE ZARADE).pre registracije morate otvoriti racun na AlertPay zato sto SVI sajtovi novac salju na vas racun koji
otvarate na AlertPay odakle ga vi dalje preuzimate.
REGISTRACIJA NA ALERTPAY
====================
1. odete na stranicu AlertPay i kliknete na SING UP.Kada kliknete na SING UP otvorice vam se novi prozor gde trebate izabrati vasu zemlju ikliknuti na GET STARTED ali za PERSONAL STARTER.
Kad kliknete na GET STARTED za PERSONAL STARTER otvorice vam se novi prozor gde morate da unesete TACNE podatke.Napominjem!!!PODATCI MORAJU DA BUDU TACNI UKOLIKO ZELITE DA PODIZETE SVOJU ZARADU!!!

Podatke koje trebate uneti su
First Name (IME)
Last Name (PREZIME)
Phone (TELEFON)
Address 1 ( ADRESA GDE ZIVITE)
Address 2 (OSTAVITE PRAZNO OVO POLJE)
City/town (IME GRADA U KOME ZIVITE)
country ( BICE NAPISANO IME I ZASTAVA ZEMLJE KOJU STE IZABRALI NA POCETKU)
Region ( OVDE MOZETE STAVITI NA PRIMER ISTOCNA, ZAPADNA, SEVERNA HRVATSKA....ZAVISI GDE ZIVITE U KOM OKRUGU)
Postal code (PODATAK ZBOG KOJEG MNOGI PREKIDAJU PROCES REGISTRACIJE.U POSTAL CODE JE DOVOLJNO UKUCATI 381 I REGISTRACIJA CE BITI NASTAVLJENA)

Nakon popunjavanja podataka kliknete na next i sledi zavrsni proces u kome na vasu e-mail adresu dobijate verifikacioni link za aktiviranje vaseg racuna na alertpay-u.
Kada aktivirate racun mozete pristupiti registrovanju na sajtove.

REGISTRACIJA NA SAJTOVIMA
=====================
Registracija je na SVIM sajtovima ista.Sve sto trebate uneti je
Username ili Nick ( zavisi gde kako pise )
zatim Pass ( odaberete sifru, sto duza to bolja)
Confirm Pass ( ponovite sifru)
Email ( vas email)
Confirm Email ( potvrdite vasu email adresu )
AlerPay email ( email koji ste odabrali u registru na alertpay)
!!!NAPOMENA!!! NA NEKIM SAJTOVIMA SE POTREBNO SACEKATI VERIFIKACIONI MAIL DOK NA NEKIM NIJE POTREBNO CEKATI VEC ODMAH NAKON REGISTRACIJE JE MOGUCE ULOGOVATI SE.

PRINCIP RADA NA SAJTOVIMA
=====================
Kada se ulogijete na neki sajt kliknete na VIEW ADS ili na SURF ADS ( zavisi gde sta pise ) i dobicete listi sajtova na kojima trebate kliknuti.Nakon klika otvara van
se nova strana ( strana sajta na kome ste kliknuli ) i u gornjem levom ili desnom uglu ( zavisno od sajta ) pojavice vam se odbrojavanje od 30 ka 0 (30.29.28.27....10.9.8...0)
kada dodje do nule pisace Done i tada mozete zatvoriti taj prozor i vratiti se na listu sajtova.U slicaju kada se zagubite na sajtu tj da ne znate gde ste kliknuli a gde niste
samo pritisnite F5 ( refresh page ) i svi sajtovi na kojima ste bili bice precrtani.
!!!NAPOMENA!!! NA SAJTOVIMA JE MOGUCA SAMO POSETA JEDNOM U TOKU DANA. TJ JEDNOM U TOKU DANA MOZETE KLIKNUTIU NA LINK SPONZORSKIH SAJTOVA

LISTA SAJTOVA
===========
Evo posto od jednog sajta ne mozete zaradeti dovoljno novca ( moze ali vam treba dosta vremena) ja sam izvukao sajtove na kojima su isplate redove i na kojima se DOSTA zaradjuje
i sto je najbitnije veoma brzo uvecavate vasu zaradu.
Odvojite sat vreme dnevno i klikcite na sponzore sajtova na kojima ste se registrovali i za mesec dana imacete dosta veliku zaradu.
Evo tih

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Gogy: prvi post i već ovakve linkove Ccc obrisano naravno i ide tema u smeće

PREPORUKA!!!
UKOLIKO SE UCLANITE NA SAMO JEDNOM SAJTU ZARADA IMA DA VAM BUDE VEOMA MALA.MEDJUTIM UKOLIKO SE UCLANITE NA SVE OVE SAJTOVE, I SVAKOG DANA ODVOJITE PO SAT VREMENA DA
KLIKNETE NA SPONZORSKE SAJTOVE VASA ZARADA CE BITI VEOMA VEOMA VELIKA.SKUPICE SE TU DOSTA PARA.UOSTALOM KOLIKO STE SEBE PUTA DNEVNO ZATEKLI KAKO SEDITE ISPRED KOMPA
I NISTA NE RADITE.EVO JA SAM VAM OLAKSAO STVAR I IZDVOJIO NAJBOLJE SAJTOVE GDE JE ISPLATA REDOVNA I SIGURNA.

UCLANITE SE NA SVE SAJTOVE KOJE SAM VAM DAO UKOLIKO HOCETE DA ZARADITE NESTO PARA.
30-10-2008 02:38 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kerber Offline
_
*

RE: Zarada na internetu
A likaaaaa, tako mislis zaradit...
Gogy reagiraj na ovakve postove

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
30-10-2008 03:28 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Len0 Offline
Forumaš

Ah, sto ukljuci citat u odgovor.
Anyway, ionako vec postoji tema. :P

["hip","hip"]
(hip hip array!)
30-10-2008 04:19 PM
Morrissey Offline
Forumaš

Haha..ovo je prenaivno..šta misliš da smo mi budale neke koje će ti donjet bonus? He he
Tema ovakva već postoji ionako od mene kolko se sjećam i moj savjet je..bolje to izbjegavajte ljudi.

Nema tu zarade.
30-10-2008 07:54 PM
Kerber Offline
_
*

Od ovakvih stvari se zaradi 1% od ukupne zarade te firme koja nudi uslugu.
Ako imas dobar sajt vjeruj da mozes zaradit od oglašivača koji se direktno tebi javljaju Namigivanje

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
30-10-2008 09:06 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)