Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem instalacije windowsa
Author Message
Gogy Offline
____
*

RE: Problem instalacije windowsa
Naravno povadit većinu komponenti van prije ispuhivanja. A komponente pojedinačno.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
10-08-2008 08:46 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

U vecini kompjuterskih prodavnica mozete kupiti sprej sa komprimiranim zrakom, koji sluzi bas za raspuhivanje prasine sa elektronickih uredjaja. Sto se tice kompresora, ne treba ga napuniti "do vrha", pa ce pritisak biti manji, a samim tim i brzina zraka koji izlazi iz njeg, tako da nema sanse da otpadnu neki dijelovi sa maticne (tranzistori, kondenzatori, itd.).

RTFM!
10-08-2008 09:22 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
boy007 Offline
Novi korisnik
*

ako komože da mi pomogne kako ću rastaviti memoriju na C disk i D disk tj. kako ću dodat D disk jer C disk mora biti. Znam da se to radi prilikom dizanja sistema.

molim ako neko zna.please
27-06-2010 04:20 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
boy007 Offline
Novi korisnik
*

evo ovako ubacio sam CD za dizanje sistema formatiro disk i za vrijeme formatiranje restartuje se kompjuter. I sad kad hoću da dignem sistem pojavi mi se plavi okvir u kojem piše.

Setup did not find any hard disk drivers installed in your computer.
Make sure any hard disk drivers are powered on properly conected to your computer and that any disk-related hardware configuration is corect. This may invole running a manufacturer-suplied diagnostic or setup program.
Setup cannot continue. To quite press F3.

molim vas ako ko zna da mi pomogne evo nervira me 5 dana
27-06-2010 04:23 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)