Tutorijali.Net forum
Tutorijali kao materijal za pisanje maturalnog rada - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Stranica i forum (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Suradnja (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Thread: Tutorijali kao materijal za pisanje maturalnog rada (/showthread.php?tid=808)

Tutorijali kao materijal za pisanje maturalnog rada - DJ FRULA - 12-02-2008 04:39 PM

Da ne bih krsio autorska prava od osobe koja je pisala tutorijale za CSS ...

Htio bih vas nešto priupitati ...

Pošto radim maturalni rad iz Web design (HTML& CSS varijanta) koristio bih malo vaše literature ...

Nisam mislio ni u kojem slučaju besramno samo copy/paste ....

Pa samo pitam da li imam dopuštenje koristiti vaše uputue ?

Naravno u literaturi obavezno mogu navesti pravo ime autora i web stranicu ovu ...

Onda što kažete Happy

RE: Pitanjce - Kerber - 12-02-2008 05:56 PM

Ja mislim da i ostali dijele moje mišljenje o tome i da su ovo samo tutorijali za konkretnu tematiku npr: kreirati meni pomocu css i html-a, ti skolski sto se tice web dizajna moras da odradis opcenito o web dizajnu i tehnikama. Posluži se...al napominjem ovo su tutorijali koji su tebi trebali pomoći da shvatiš materiju i da znaš sam napisati nešto na temu HTML & CSS.

RE: Pitanjce - Gogy - 12-02-2008 06:40 PM

Slažem se sa kolegom Kerberom. Slobodno se posluži ali ovo su tutorijali prvenstveno namjenjeni samoedukaciji (edukaciji sebe samog), tj. da shvatiš srž, materiju, bit, problema. No, ako ti tutorijali mogu pomoći pri pisanju maturalnog rada slobodno se posluži.

RE: Tutorijali kao materijal za pisanje maturalnog rada - DJ FRULA - 14-02-2008 08:26 AM

Znam da služe samoedukaciji :P

Meni treba dosta materijala jer mislim napravit opsežan maturalni rad ...

Lako mi je složiti web stranicu, samo mi je malo teže napraviti maturalni u troznamenkastom broju strana He he

Zato sam se mislio malo poslužiti ovim tutovima ...

Hvala vam mnogo na dopuštenju He he

RE: Tutorijali kao materijal za pisanje maturalnog rada - Gogy - 14-02-2008 10:14 AM

Nema problema. Sretno s maturalnim radom. Namigivanje