Tutorijali.Net forum
Pisanje tutorijala - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Stranica i forum (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Suradnja (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Thread: Pisanje tutorijala (/showthread.php?tid=764)

Pages: 1 2 3

Pisanje tutorijala - zero - 07-01-2008 12:58 PM

Hy,
Ja sam Dario i imam 11 godina. Znam nesto malo HTML i CSS, znam programirati u programu The Games Factory (za koji vjerojatno ne znate) i znam sve u microsoft ofice osim Access i InfoPath. Za pocetak bi mogao napisati tutorijal o The Games Factoriju.

RE: Pisanje tutorijala - Kerber - 07-01-2008 08:05 PM

nisam siguran da Bill Gates zna sve u Office-u, al hajd. Iskreno nikad nisam čuo za The Games Factory, teško da to koga zanima al hajd ako Gogy pristane OK je...

RE: Pisanje tutorijala - Len0 - 07-01-2008 08:48 PM

@Dario Niko nemoze sve znati, pogotovo Excel !!!
Cuo sam za Game Factory, kao i za Game Maker i mnogo drugih programe za pravljenje igrica.
Vjerujem da ce se mnogi sloziti ako ti kazem da pocnes uciti neki programski jezik (C++ naprimjer). Imas 11 godina do 20-te ti Game Factory nece ni trebati, ako budes ucio !!!Deda
Dobro malo i ja **rem; Happy

RE: Pisanje tutorijala - Gogy - 08-01-2008 12:36 AM

zero Wrote:Za pocetak bi mogao napisati tutorijal o The Games Factoriju.

Ako ćeš napisat par najjednostavnijih tutorijala za početnike i ostavit tak, tj. ako ne znaš ništa drugo osim osnova onda mi se ne isplati pravit kategoriju.

Bez uvrede, ne bih htio imati krive predrasude ali nešto mi govori da ti sa 11 godina nemaš baš previše iskustva u programiranju...

RE: Pisanje tutorijala - zero - 08-01-2008 01:23 PM

The Games Factory sam naucio vec napamet, pa bi mogao pisati i slozenije tutorijale... A sto se tice programiranja, ucim u skoli Visual Basic. A ako me necete meni ne smeta...

RE: Pisanje tutorijala - Gogy - 08-01-2008 04:42 PM

Ok. Onda napiši probna dva tutorijala iz toga pa pošalji pa će Tutorijali.Net team procijeniti da li zadovoljava kriterije da se objavi na stranici.

RE: Pisanje tutorijala - zero - 19-01-2008 08:15 PM

poslao sam PM s tim tutorijalima

RE: Pisanje tutorijala - Gogy - 19-01-2008 09:38 PM

zero Wrote:poslao sam PM s tim tutorijalima

Kome si poslao?

RE: Pisanje tutorijala - zero - 20-01-2008 10:04 AM

tebi!!!

RE: Pisanje tutorijala - Len0 - 20-01-2008 11:51 AM

Pa posalji mu opet vidis da nije primio PM.
Happy