Tutorijali.Net forum
Suradnja: pisanje tutorijala - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Stranica i forum (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Suradnja (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Thread: Suradnja: pisanje tutorijala (/showthread.php?tid=745)

Pages: 1 2

Suradnja: pisanje tutorijala - t0nch1 - 30-12-2007 10:52 AM

POzz

Ja sam t0nch1. Imam 14 godina(vidim da su ovdje ovako mladji He he i pametniji He he). Znam raditi u Photoshopu, Flashu, Nesto PHP-a, Office citav osim Access-a. Glavno zanimanje mi je dizajn i hakanje Copyrights-a na skriptama.
Znam i PHPBB Skinning i sve sto se tice PHPBB-a

MSN: bh_administrat0r@hotmail.com

POzz

RE: Suradnja: pisanje tutorijala - Gogy - 30-12-2007 11:19 AM

t0nch1 Wrote:hakanje Copyrights-a

LoL... He he

btw javi se kad napraviš neki tut da ga pogledamo

RE: Suradnja: pisanje tutorijala - struja13 - 30-12-2007 01:34 PM

Uuu..heben si ti igrac..nema sta...Ali posto si uporabio termin hacker,postoji jedna hackerska etika,tj 2 pitanja za provjeru te rjeci:

1.jesi li ikad upao nekome u komp i napravio stetu?
2.koji si propust otkrio?

Radosno ocekujem tvoj odgovor

RE: Suradnja: pisanje tutorijala - t0nch1 - 30-12-2007 01:59 PM

nije hakanje compova i sranja tih nego PHP scripti. Oklanjanje CopyRightsa u Cutenews-u

RE: Suradnja: pisanje tutorijala - struja13 - 30-12-2007 02:03 PM

Gle ja se hvatam za rjec i nastavljam sa 2 pitanjem:Koji si propust otkrio?

RE: Suradnja: pisanje tutorijala - Morrissey - 30-12-2007 02:45 PM

o struja daj prekini sad fakat pretjeruješ,
daj šansu djetetu da tutorijale radi kada hoće a ne da pobjegne

RE: Suradnja: pisanje tutorijala - struja13 - 30-12-2007 02:55 PM

Pa ljepo pitam covjeka koji je propust otkrio,sta tu nije jasno?? Je napisao da se bavi hackingom, a valjda zna sta se podrazumjeva pod tu hebenu rjec...Ja ga niti tjeram,niti pljujem...Ljepo ga pitam...btw zasto ga branis,i od cega???

RE: Suradnja: pisanje tutorijala - Morrissey - 30-12-2007 03:53 PM

zato jer te promatram već duže vrijeme i moram primjetiti da je vrijeme da se smiriš.
čovjek je objasnio što je mislio,došlo je do zabune i najvažnije nudi znanje drugima a ne preserevanje
tako da ga pusti na miru,neka se dokaže.

RE: Suradnja: pisanje tutorijala - struja13 - 30-12-2007 04:42 PM

Ma cekaj ti nesto...u redu je da me promatras(koliko to gadno zvucalo posto nisi nikoji k.. na ovoj stranici,i sto ne znas nista o meni)...A sada redom:Nije doslo do nikakve zabune ovdje,barem ne jos.Ja ocekujem njegov odgovor gdje je uporabi rjec hacker...Meni je drago sve to,ali reci ti meni koliko nas ovdje moze pisati tutoriale...Nas 10 u križ jer su ostalo djeca(sto mi apsolutno ne smeta).Ne mogu rec da nisam skeptican prema njegovomu znanju(flash,photoshop...),ali to sada prvi puta spominjem,i to ne zelim da utjece na njegov odgovor.Ja za svaki svoj post imam objasnjenje a posto me pratis uvjek cu ti dati objasnjenje svake moje reakcije kao sada.Takoder ne zelim se svadati sa tobom,a jos manje ces mi ti govoriti da se smirim...Malac neka se dokeže,naprotiv meni je drago,mozda i ja sta naucim od njegovoga tutoriala.Ali pazi:Vrjeme ce pokazati njegovo znanje...NO HARD FILINGS

RE: Suradnja: pisanje tutorijala - Gogy - 30-12-2007 06:54 PM

Dečko se krivo izrazio sa pojmom hackanje i nije mu za zamjerit... ni ja nisam znao šta to znači kad sam bio tih godina. Pa meni frendovi kažu da sam hacker kad im instaliram Office. Dakle po srijedi je neupućenost. Hvala Struji13 što ga je usmjerio da krivo govori ali nećemo ići iz krajnosti u krajnost.

Ovo nema veze sa topicom... tko sljedeći skrene s teme topica idu minus bodovi.
Ne želim zatvarat topic čisto iz razloga da se prokomentiraju tutorijal(i) koje će t0nch1 napisati.