Tutorijali.Net forum
Smanjivanje mp3 datoteka - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Multimedia (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Forum: Audio (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Thread: Smanjivanje mp3 datoteka (/showthread.php?tid=179)

Pages: 1 2

Smanjivanje mp3 datoteka - trik - 14-09-2006 01:52 PM

Mozda netko zna neki program za smanjivanje mp3-ca??? Hmmm

RE: Smanjivanje mp3 datoteka - hamferus - 14-09-2006 01:55 PM

Evo ovaj link sam stavio kad sam se prijavio na forum. Služi za kompresiju svega i svačega.

RE: Smanjivanje mp3 datoteka - d@d - 14-09-2006 02:21 PM

ImTOO, odličan program....ja koristim za konventiranje u 3gp i aac Palac-gore

RE: Smanjivanje mp3 datoteka - zanychew - 04-03-2007 09:46 PM

Ja koristim Easy CD-DA Extractor. Odličan je!

RE: Smanjivanje mp3 datoteka - d@d - 12-03-2007 10:23 AM

Ako misliš stavljat glabu na mobitel, svakako stavi u aac format (naravno ako ti mobitel podržava) jer aac format ima neki visoki stupak korisnosti kompresije tako da je duplo manji od mp3-a, a kvaliteta jednako dobra jer uho nemože neke frekvencije čuti. (ljudsko uho čuje od 16Hz pa do 20kHz)

RE: Smanjivanje mp3 datoteka - schmrz - 13-03-2007 11:21 PM

d@d Wrote:ImTOO, odličan program....ja koristim za konventiranje u 3gp i aac Palac-gore

Konvertovanjem mp3 u 3gp izlazne datoteke su rijetko vece od 1mb... Naravno, ako se radi o standardnoj duzini glazbene datoteke.

RE: Smanjivanje mp3 datoteka - d@d - 15-03-2007 09:09 PM

_SchmRz_ Wrote:
d@d Wrote:ImTOO, odličan program....ja koristim za konventiranje u 3gp i aac Palac-gore

Konvertovanjem mp3 u 3gp izlazne datoteke su rijetko vece od 1mb... Naravno, ako se radi o standardnoj duzini glazbene datoteke.
Za glazbu sam rekao mp3 ili aac. 3GP je video format

RE: Smanjivanje mp3 datoteka - schmrz - 15-03-2007 10:31 PM

d@d Wrote:Za glazbu sam rekao mp3 ili aac. 3GP je video format

3GP je Audio-Video format. Prema tome: mozes se koristiti kao glazbena datoteka bez video reprodukcije.

Tacno je da se koristi vise za video/audio reprodukciju, ali moze se koristiti i samo kao audio.

Bas kao i MP4:
wikipedia Wrote:3GP is a simplified version of the MPEG-4 Part 14 (MP4) container format, designed to decrease storage and bandwidth requirements in order to accommodate mobile phones.

NAPOMENA: moguce promjene u kvaliteti glazbenih datoteka

RE: Smanjivanje mp3 datoteka - moonshadow - 23-04-2007 02:47 PM

ja koristim xilisoftov cijeli packet stvarno imas od A-Ž sve mozes ripati, jako je brz i ima puno opcija za podesiti, kao npr. slika video dali ces za psp ili mobitel i takve fore, frekvenciju tonova i slicno.

sry ako malo kasnim no mislim da je ovo vrijedilo napiati jer je program jako kavalitetan

RE: Smanjivanje mp3 datoteka - MiRkO - 05-08-2007 06:58 PM

ja koristim MP3 Cutter Joiner.Odlican je