Tutorijali.Net forum
[ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Stranica i forum (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Prijedlozi, primjedbe i pohvale (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? (/showthread.php?tid=1732)

Pages: 1 2 3 4 5

[ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - Morrissey - 05-05-2011 10:45 PM

Što vas zanima, što želite naučiti najviše, što želite znati raditi, od navedenih primjera?

Ako nečeg nema recite slobodno ovdje, pokrenite diskusiju. Kakve sve tutorijale želite vidjeti na V2 (novoj nadolazećoj verziji stranice)?

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - joze - 05-05-2011 10:48 PM

Ja želim malo više tutorijala prema skripti.. Znaći osim osnova phpa (petlja, varijable, klase,..), ja bi volia da recimo neki tuto ima skriptu pa da se objašnjava kako je šta napravljeno.. Recimo kako napraviti login skriptu pa tkao radit..

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - Morrissey - 05-05-2011 10:53 PM

Dakle želiš da se objasni pozadina kako funkcioniraju i rekreiraju neke stvari koje viđamo na internetu? Dobra ideja, najbolje je učit iz primjera.

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - r0tring - 06-05-2011 12:22 AM

-Programiranje mobilnih aplikacija.
-Tutorijal o sigurnosti u php-u, posebno o komunikaciji sa MySQL-om, login i sl.. (znam da ima toga hrpa na netu, ali bilo bi super da se kroz nekoliko primjera to u potpunosti pojasni na jednom mjestu).
-Možda malo elektronike? Programiranje mikrokontrolera? :- )

I što više video tutorijala, ipak nekako kad se gleda i sluša bolje se nauči (zar ne?). :- )

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - Morrissey - 06-05-2011 01:29 AM

Svakako video tutorijal Namigivanje

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - mini programer - 06-05-2011 09:15 AM

-više novih tutorijala za c++.
-Programiranje robota
-Dark GDK tutorijali
-I pošto sam vidio da mnogi imaju svoje forume i blogove,da se malo povećaju tutorijali za izradu weba

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - Morrissey - 06-05-2011 10:15 AM

Ma imaš puno boljih enginea za takvo što i još rade na svim platformama osim UDK, al eto npr Unity 3D.
Ne znam jel se tko sjeća onog Dark Basica?

edit: sad sam potražio, izgleda da je to od iste firme, još uvijek postoji (lol)

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - Tetrapak - 06-05-2011 03:03 PM

Ja sam definitivno za tutorijale vezane uz elektrotehniku... znači, od programiranja lampica za božićno drvce pa do izrade manjih robota Happy
Mislim da je to budućnost... Naravno, ako je onaj tko ima takvo znanje voljan to podijeliti s nama.
...i ovo što je joze naveo, tutorijali prema primjeru bi bili pravi pogodak.

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - mini programer - 06-05-2011 08:31 PM

ja sam najviše za elektroniku

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - casanova - 06-05-2011 11:42 PM

programiranje i web design