Tutorijali.Net forum
Text-inputi za login vidljivi tek nakon klika na login - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Stranica i forum (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Prijedlozi, primjedbe i pohvale (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Text-inputi za login vidljivi tek nakon klika na login (/showthread.php?tid=1703)

Text-inputi za login vidljivi tek nakon klika na login - kecko - 08-04-2011 09:34 AM

Sad nije neki problem, ali nije mi jasan koncept ovog foruma da imaju tipku login i onda kad klikneš samo javascriptom pukne kod u taj div, a visinu mu povisi za možda 2px, mislim čemu to? Ne bi li bilo bolje da su inputi odmah vidljivi i da korisnik čim dođe može bez da klika na login unijeti korisničko ime i zaporku? Razumio bi da uzima login forma više mjesta, ali ovako mi je to besmisleno.

ps. Znam da nije to (vjerojatno) Vaša greška, već je to od myBB boarda, ali možda ima u opcijama, ili template fajl promjeniti nije neki problem.

posto sam nešto zahtjevan xxD

RE: Text-inputi za login vidljivi tek nakon klika na login - schmrz - 08-04-2011 09:52 AM

To je vjerovatno zato što su mislili da je tako lakše primjetiti ovaj "Register" link. Valjda :P

RE: Text-inputi za login vidljivi tek nakon klika na login - kecko - 12-04-2011 12:24 PM

Znači ništa od toga?

RE: Text-inputi za login vidljivi tek nakon klika na login - Gogy - 13-04-2011 09:12 AM

(12-04-2011 12:24 PM)kecko Wrote:  Znači ništa od toga?

Eto ti Frajer

RE: Text-inputi za login vidljivi tek nakon klika na login - kecko - 13-04-2011 09:29 AM

Hvala :)