Tutorijali.Net forum
Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Stranica i forum (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Prijedlozi, primjedbe i pohvale (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! (/showthread.php?tid=1416)

Pages: 1 2

Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - r0tring - 17-03-2010 11:15 AM

Evo jedan prijedlog za tutove , znači otvoriti novi podforum pod nazivom Gotovi Projekti, i tu bi clanovi foruma postavljali svoje projekte (web stranice, skripte, desktop aplikacije, slike obrađene u photoshopu, flash animacije... itd, itd..), a ostali članovi bi komentarisali projekte, prijavljivali bugove, davali svoje prijedloge...

Sigurno nas ima puno koji su napravili zanimljiv projekt koji nije vidio svjetlo dana. :) Frajer Pivo

RE: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - kecko - 17-03-2010 12:07 PM

scroler Wrote:Evo jedan prijedlog za tutove , znači otvoriti novi podforum pod nazivom Gotovi Projekti, i tu bi clanovi foruma postavljali svoje projekte (web stranice, skripte, desktop aplikacije, slike obrađene u photoshopu, flash animacije... itd, itd..), a ostali članovi bi komentarisali projekte, prijavljivali bugove, davali svoje prijedloge...

Sigurno nas ima puno koji su napravili zanimljiv projekt koji nije vidio svjetlo dana. :) Frajer Pivo

ne bi bilo loše, ali je i pitanje koliko bi kategorija bila zasićena temama...

RE: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - schmrz - 17-03-2010 01:45 PM

Dobar prijedlog, a tema će biti sigurno Namigivanje

Problem je ako se počnu otvarati teme za svaku sitnicu koju neko napravi, pa bi moglo izgledati neozbiljno.

RE: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - zero - 17-03-2010 02:24 PM

Super ideja. Onda da to bude podforum, a za svako podrucje da je jedan topic. Npr. javascript, php, c++, java, as2, as3....

RE: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - Gogy - 17-03-2010 05:30 PM

Ideja je dobra, samo moramo osmisliti nekakav kriterij koji korisnik mora zadovoljiti da bi mogao predstaviti gotove projekte (npr. broj postova, reputacija ili nešto), kako bi se zaštitili od reklamiranja tj. onih koji se samo registriraju i bace link "www.mojawebstranica.com, šta mislite o tome" i nikad ga više ne vidimo.

RE: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - r0tring - 17-03-2010 07:52 PM

Hvala za podršku Palac-gore

Kriteriji... Hmmm
Mislim da je najbolje veći broj postova.

RE: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - kecko - 18-03-2010 08:11 AM

ma ne staviti da samo osobni projekti ulaze u igru, a webstranice koje su napravljene u gotovim cms-ovima bez vlastitog designa (npr joomla itd s nekim instaliranim templateom) ne dolaze u obzir...

RE: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - r0tring - 18-03-2010 10:23 AM

Eh može tako, prvo treba napisati pravila tako da novi clanovi ih mogu procitati.

I ako netko ne postavi lično svoj projekt nego tako rađen u joomli ili šta ja znam, e onda dobiva kazneni bod, a taj topić se briše.
Ukoliko skupi 3 kaznena boda, slijedi ban od oko mjesec dana.

RE: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - danielvast - 18-03-2010 10:59 AM

scroler Wrote:Eh može tako, prvo treba napisati pravila tako da novi clanovi ih mogu procitati.

I ako netko ne postavi lično svoj projekt nego tako rađen u joomli ili šta ja znam, e onda dobiva kazneni bod, a taj topić se briše.
Super vam je ovaj prijedlog, meni se sviđa! Palac-gore

RE: Prijedlog: Otvoriti podforum Gotovi Projekti ! - kecko - 18-03-2010 11:21 AM

danielvast Wrote:
scroler Wrote:Eh može tako, prvo treba napisati pravila tako da novi clanovi ih mogu procitati.

Super vam je ovaj prijedlog, meni se sviđa! Palac-gore
znači ja onda mogu postati 12 projekata u joomli Dobar Gleovo.
Hammer
Rofl