Tutorijali.Net forum
Da li internet zaglupljuje? - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Opcenito o kompjuterima (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Forum: Ostalo (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Thread: Da li internet zaglupljuje? (/showthread.php?tid=1396)

Da li internet zaglupljuje? - kecko - 23-02-2010 02:36 PM

izvrstan članak moram se složiti He he
http://www.computerworld.com/s/article/9160338/If_you_re_stupid_it_s_not_Google_s_fault

a tu je i jedan vic... He he
Sin: Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?!
Tata: WTF? ROFLMAO!

po mojem mišljenju potpuno se slažem s naslovom članka He he
If you're stupid it's not google's fault He he
drugim riječima pravilno korištenje interneta daje upravo suprotan efekt, gotovo sve što znam o programiranju i računalima sam se naučio na internetu He he naravno u školi sam dobio neke osnove osnova da bi kasnije ja profesorima objašnjavao neke stvari He he

RE: Da li internet zaglupljuje? - Gogy - 23-02-2010 02:38 PM

Ova tema je vrlo slična onoj sa društvenim mrežama... To si mogao i tamo napisati :)

RE: Da li internet zaglupljuje? - kecko - 23-02-2010 03:00 PM

ma nije baš druga je poanta priče...

RE: Da li internet zaglupljuje? - Gogy - 23-02-2010 03:17 PM

Onda kratko i jasno - ne zaglupljuje :)

Ista stvar kao i sa društvenim mrežama... ako se koristi umjereno, i ako se koristi u prave svrhe onda može samo pridonjeti kvaliteti života. Teško je zamisliti današnji život bez npr. e-maila. Kao što si i sam rekao, internet može vrlo dobro poslužiti u samoedukacijske svrhe. Često nemamo mogućnost otići u knjižnicu da se informiramo o nekoj temi, i onda tu uskače internet kao najkorisniji medij danšnjice. Čak mislim da se time razvija mozak jer sam tražiš nešto, nema serviranja informacija nekakvih nego sam istražuješ i učiš.

Ali ako će se korištenje interneta svesti na cjelodnevno buljenje u Facebook, Twitter, MSN, ICQ, flash igrice... onda normalno da zaglupljuje.

RE: Da li internet zaglupljuje? - GoodGuy93 - 23-02-2010 06:04 PM

Ovaj vic me ubija! He he He he He he