Tutorijali.Net forum
jedan prijedlog :) - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Stranica i forum (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Prijedlozi, primjedbe i pohvale (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: jedan prijedlog :) (/showthread.php?tid=1380)

jedan prijedlog :) - kecko - 16-02-2010 09:49 PM

Zamjetio sam da ovdje ima par potkovanih osoba i da se razvijaju dobre rasprave, kad neko otvori dobru temu, pa onda možda nebi bilo loše da svaki dan neko neku temu isforsira, na temelju neke vijesti ili nečega pa da malo više diskutiramo ovdje, podiglo bi se raspoloženje kad bi svaki dan neko ili od admina ili moderatora i ovak sastrane potaknuo neku pametnu raspravu...

RE: jedan prijedlog :) - schmrz - 16-02-2010 09:55 PM

Definitivno se slažem, forumu je potrebno neko osvježenje, poneka tema za opuštanje, raspravu i podsticanje na razmišljanje. Imali smo jedan period kada su otvarane samo teme čiji se autori nisu ni vračali, pa je vjerovatno i nama moral opao. U zadnje vrijeme se situacija popravila, pa tako odma i interesovanje za podizanje aktivnosti Namigivanje Šteta da miruje forum kada ima korisnika koji bi mogli voditi razumne i kvalitetne rasprave.

Svakako ćemo se potruditi, a i ostali su dobrodošli da otvaraju teme za koje misle da bi mogle biti interesantne, ne moraju biti samo problemi ili pitanja, iako ne bježimo i od takvih tema Namigivanje

RE: jedan prijedlog :) - GoodGuy93 - 16-02-2010 11:02 PM

Odlična ideja! Ja sam za... Ako naiđem na neku zanimljivost, otvaram temu Namigivanje

RE: jedan prijedlog :) - Gogy - 16-02-2010 11:39 PM

Slažem se da bi trebalo to za dizanje atmosfere :) Zato apeliram na sve korisnike koje nađu nešto zanimljivo neka postave topic pa ćemo prodiskutirati. Naravno i dalje ćemo se truditi jedni drugima pomoći rješavati probleme Namigivanje

RE: jedan prijedlog :) - Mobiii - 28-04-2011 10:35 PM

Forumu i stranici je potrebno veliko osvježenje. malo više tutorijala. :)

RE: jedan prijedlog :) - Gogy - 29-04-2011 06:50 PM

Ma da... otkrio si Ameriku. O promjeni govorimo (na žalost) već dugo dugo vremena.

RE: jedan prijedlog :) - mini programer - 30-04-2011 12:36 PM

ja sam za, ako vidim nešto zanimljivo pravim temu