Tutorijali.Net forum
Kada ce to??? - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Stranica i forum (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Prijedlozi, primjedbe i pohvale (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Kada ce to??? (/showthread.php?tid=1216)

Pages: 1 2 3 4 5 6

RE: Kada ce to??? - kecko - 27-04-2010 01:30 PM

pisat tutorijale -> ne vjerujem možda poneki članak, ali tutorijale više ne :) ali zato na forumu ko što pita nema beda...

RE: Kada ce to??? - zero - 27-04-2010 01:57 PM

Gogy Wrote:
zero Wrote:Nego, osim pisanja tutorijala, ako vam treba pomoc s programiranjem tutv2, tu sam. He he Imam zelju da malo radim nes u php-u, pa posaljite pm sa svim informacijama, pa da pocnem. Palac-gore

Hvala na ponudi ali dovršit ćemo nas dva to sami, potrebno je samo da se ozbiljno uhvatimo posla što i hoćemo od idućeg ponedjeljka kada nam mrvicu popuštaju obaveze. Tako da ne bi trebalo još dugo potrajati.

Sretan sam što vidim da ima puno ljudi koji žele pisati tutorijale, to je pravi duh zajednice. Vjerujte, imat ćete prilike dokazati svoje znanje, a do onda Vas molim za strpljenje i da budete aktivni na forumu da nam date motivaciju :)

Hehe... Sjecam se da si prije pola godine napisao ovo isto. Da imate dobru orgarnizaciju pa ne treba, a jos nista od tutv2

RE: Kada ce to??? - Gogy - 27-04-2010 06:14 PM

Dobra je organizacija ali vremena nema. A vremena bi trebali i da se tebe ubaci, da ti se objasni kako šta. Kažem vam, od sljedećeg tjedna ćemo se uhvatit posla.

RE: Kada ce to??? - Kerber - 28-04-2010 07:40 PM

Ja mislim da je onaj novi dizajn vec i zastario He he

RE: Kada ce to??? - Gogy - 28-04-2010 07:41 PM

Hahaha... on je zastario u samom startu He he Al' reci to hurmi He he on mrzi ove nove web 2.0 like dizajnove He he

RE: Kada ce to??? - hurmash1ca - 27-05-2010 12:44 AM

Who dares to call on me He he
Nije do mene ljudi Ccc

RE: Kada ce to??? - Morrissey - 27-05-2010 09:42 PM

Strpite se još malo dragi moji...još malo He he

RE: Kada ce to??? - r0tring - 28-05-2010 10:35 AM

Morrissey Wrote:Strpite se još malo dragi moji...još malo He he

Haj ne seri xD Happy Happy
ne ulijevaj lažnu nadu :)

btw: lijepo je vidjeti da se vraćaju stari forumaši :) Palac-gore

RE: Kada ce to??? - Gogy - 28-05-2010 07:54 PM

Nije lažna nada jer se radi malo intenzivnije nego inače... Namigivanje ali ja neću reći da je još malo. Ima još posla ali mislim da se neće otegnit.

RE: Kada ce to??? - Designer - 29-05-2010 12:30 PM

Mislim da je krajnje vrijeme da nešto i učinite po pitanju dizajna Hmmm