Tutorijali.Net forum
Kada ce to??? - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Stranica i forum (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Prijedlozi, primjedbe i pohvale (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Kada ce to??? (/showthread.php?tid=1216)

Pages: 1 2 3 4 5 6

RE: Kada ce to??? - Gogy - 23-08-2009 07:15 PM

Bit će novih kategorija, s tim da će neke kategorije otpast (u kojima ima premalo tutorijala i sl.). Što se tiče SEO-a, teško da će bit SEO tutorijali (kako bi to izgledalo, ne može se to nazvat tutorijalima), ali će biti na novom blogu dosta riječi o SEO-u, savjetima i slično.

RE: Kada ce to??? - r0tring - 08-01-2010 11:40 AM

Gogyli kako stojite sa projektom ?? =)

RE: Kada ce to??? - Gogy - 09-01-2010 02:00 PM

Gotovo je ono "ispod haube", sad treba još front-end napravit, neke tehničke sitnice podesit, testirat sve, i dodat tutorijale.

RE: Kada ce to??? - kecko - 09-01-2010 03:50 PM

što se mene tiče, samo forum treba unaprijedit :))
ekipe dost stručne ima treba samo dovest čim više usera da počnu ispitivat gluposti koje im mi možemo obrazložit :))
na taj način i nama ostanu stvari u glavi

RE: Kada ce to??? - schmrz - 10-01-2010 01:38 PM

Pa bilo bi dobro kada bi aktivnost na forumu jos vise porasla, ali kako je cilj stranice da pruzi sto bolje i kvalitetnije tutorijale, a trenutno se ne mogu dodavati novi, niti mijenjati postojeci, onda je neizbjezna rekonstrukcija stranice. A i prije je bila procedura da se postavi novi tutorijal. Sad bi sve trebalo ici brze i "otvorenije" tako da bi trebalo biti vise tutorijala, a i vise zainteresovanih za pisanje istih Namigivanje

RE: Kada ce to??? - r0tring - 22-04-2010 07:56 PM

Gogy Wrote:Deadline za dovršetak stranice i početak rada je oko početka 2010 godine, (prvi, drugi mjesec). Možda se čini daleko, ali morate znati da radimo potpuno novi, iz korjena novi CMS koji će biti povezan sa forumom.

Ccc ...ne želim biti naporan, ali, jel se bliži taj dan? :)...

RE: Kada ce to??? - Gogy - 22-04-2010 08:05 PM

Haha... a šta da vam kažem. Oduže se stvari... Ja sam imao ispitne rokove a Schmrz pravi maturalni rad iz programiranja i mora štrebat za maturu.
Ali sad smo puno dalje nego što smo onda bili.

Žao mi je što toliko morate čekati. Vjerujte mi i ja sam sebe već zapito puno puta zašto to toliko dugo traje. Nadam se da neće još dugo, ali ne želim ništa obećavati da nebi ispalo opet kao ovaj crveni citat gore. Sve je meni neugodno He he

RE: Kada ce to??? - r0tring - 22-04-2010 08:13 PM

Ma ništa ti nebrini, znam kako je to jer i ja sam jedan od onih koji ovu godinu polažu maturu! Namigivanje

Sredite vi prvo te ocjene, pa onda tutorijale! :)
Bdw: Zašto samo vas dvojica to radite, zar nema više nikogaConfused Hmmm

RE: Kada ce to??? - Gogy - 22-04-2010 08:32 PM

Programerski dio radimo samo nas dvojica, a to je ujedno i najdugotrajniji proces.

RE: Kada ce to??? - kecko - 23-04-2010 09:44 AM

čim ste rekli neki datum u budućnosti bilo mi je jako jasno da će se to još više odužiti He he HammerGleovo.Dobar makar jasno mi je i da je lijenost velikiii faktor Dobar