Tutorijali.Net forum

Full Version: Kako da uklonim text?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Morrison Wrote:A da jednostavno uzmeš ovu sliku koju sam već napravio?
Ali dobro ako želiš naučiti...pa prati moje korake,nisu uopće teški.

1. odaberi alat
2. držeći tipku ALT klikneš lijeivm klikom na područje koje želiš uzeti kao sample
3. tim semplom onda brushas po slovima (tada NE držiš ALT)

Da se potriduš više uspio bi, tajna je u ALT-u.
Neću ništa snimat jer nema potrebe za ovo,kasnije ću tutorijal napravit video al nikako ne sada.

Ma mogu ja uzeti sliku koju si ti uradio,ali ja ocu jos mnogo slika preradjivati...
pazi ovako:
uzmem ja clone stamp tool i onda zumiram i pocnem brisati naravno pre toga alt drzim,i ispade onda izbrljano sve...
Pa nemoj da drzis lijevi klik cijelo vrijeme!
Izaberes clone stmap tool, drzeci ALT taster izaberes uzorak i onda jednim klikom, ne drzeci ALT taster, taj uzorak kopiras na mjesto koje zelis izjednaciti sa okolinom.
Master Wrote:uzmem ja clone stamp tool i onda zumiram i pocnem brisati naravno pre toga alt drzim,i ispade onda izbrljano sve...

O tome sam ti ja na početku govorio, treba živaca imat za to dok se ne ispraksiraš. Moraš "klonirati" mic po mic, ne uzet jednom sa alt i dalje normalno, nego gledaš kakva ti je pozadina i tako ideš mic po mic.
Vidiš da me ne slušaš.
Rekao sam ti "klik po klik" He he
Samo što ja imam iskustva više u tome pa znam po osjećaju kad je mic po mic a kad trebam povlačit..
ja ovo stvarno ne mogu da skontam!
Probajmo zadnji put.

1. Označi CLONE STAMP TOOL

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
[Image: clonestamp1.jpg]

2. Držeći ALT (lijevi)
[Image: keyboardW2P.jpg]

Kursor će ti se pretvoriti u metu...
DRŽEĆI ALT KLIKNI LIJEVOM TIPKOM MIŠA NA PODRUČJE KOJE ŽELIŠ UZETI KAO SAMPLE.

Dakle NE TO ŠTO ŽELIŠ IZBRISTI nego ono čime češ brisati to, tj brushati preko tog.
Zatim kada si to napravio, miči ruku s ALT i počni brushat po textu tom klik po klik.
Izmjenjuj sample jer nije isti za svako područje.

Ako ovo sada nisi razumio, svrstaj se u kategoriju jednostaničnog organizma.
Sta se ima skontati !!!
Izaberes uzorak i jednim klikom ga nanosis na zeljeni dio slike. Ako hoces da izjednacis sa okolinom onda trebas skoro svaki klik da popratis uzimanjem uzorka(operacija sa ALT tasterom!).
ja stvarno neznam sto je tu tesko... :(
Taj Clone Stamp Tool dok drzis alt ti se pretvori u matu. Meta tamo gdje kliknes pamti sliku i kada pustis alt i normalno stisnes lijevi klik kopirati ce ti se samo ona slika koju si izabrao metom. Valjda ne kompliciram previse XD
Pages: 1 2
Reference URL's