Tutorijali.Net forum

Full Version: ubacivanje efekata ili teksta na uradjenu animaciju
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
kao ssto sam naslov govori znaci kad uzmem neku napravljenu animaciju , uzmem open with imageready i sad kad ocu da dodam npr. 1 slovo na taj layer i njega samo stavim vidljivog u tome frameu on opet stavi to slovo na sve frameove , znal neko kako cu napisat ness a da bude samo na tome layeru na kojem sam napiso
Pa stavis na prvi frame to slovo, iskljucis vidljivost (oko), odes na frame u kojem zelis da ti se pokaze i u njemu ukljucis vidljivost.
pa nemoze to ti i govorim , ali samo da napomenem jer izgleda nisi dobro procito ,tu animaciju ja nisam napravio nego sam tekst dodajem , probaj s bilokojom et vices
Skonto sam ja tebe da nisi ti animaciju napravio. Procedura je ovakva kakvu sam gore naveo. Ali vecinu fajlova PS/IR otvara kao jedno-framne tako da neces moci nista uciniti, odnosno vidjet ces sliku kao da ima samo jedan frame. Fireworks je vec druga prica, u njemu je sve to mnogo lakse.
ali kad otvorim sa imageradyiom ima onliko tacko koliko slika sadrzi
ChuppaChups Wrote:ali kad otvorim sa imageradyiom ima onliko tacko koliko slika sadrzi

Prebaci u RGB mode.
ma nema veze onda cu raditi u fireworksu imam i njega i kako cu prebacit u RBG mod i stacemi to pomoci?
Prebacis preko Image > Mode > RGB. Pomoci ce ti tako sto ces biti u mogucnosti staviti jos jedan layer.
Reference URL's