Tutorijali.Net forum

Full Version: Vaši prijedlozi
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Netko mi je to već rekao, možda ne na forumu, ali direktno meni. To ću svakako pokušat napravit Namigivanje

EDIT: evo napravio sam to Namigivanje naravno to ćete vidjet tek na novom forumu
Hocete li zavrsiti Tutorijali.net V2 do kraja ljeta?

Da li cete nastaviti koristiti MyBB?
Ja mislim da hoćemo, ne obećajem ništa ali vjerujem da hoćemo. MyBB ostaje.
Evo jedan novi prijedlog. Da linkovi u "Aktualno na forumu" tabeli vode odmah na zadnji post u temi. :)
Len0 Wrote:Evo jedan novi prijedlog. Da linkovi u "Aktualno na forumu" tabeli vode odmah na zadnji post u temi. :)

To govorim gogyu od davnina. Implementirano u v2.

BTW to je predlozeno na prosloj stranici. Hammer
Heheh, ma vec sam prije citao ali sam zaboravio a mrsko mi bilo citati ponovo(odmah sam skocio na zadnju stranu :p);
Hehe... zbilja bi trebali počet opet to radit. Malo je razvoj stao zbog ispita...
Gogy Wrote:Hehe... zbilja bi trebali počet opet to radit. Malo je razvoj stao zbog ispita...

Na mene mozes racunati do nove godine.
Kolokvij-i su mi prakticni radovi i to je ono sto radimo na faxu tako da sam kuci slobodan do ispita kad cu se morat vise potruditi i kod kuce
Isto tako je i kod mene. Ajd budi na MSN-u online večeras ili sutra pa ćemo se dogovorit.
Posalji mailom ako ne budem online sutra tj. danas, ono sto bih mogao odradit. Kao ono za trazilicu sto si radio....
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's