Tutorijali.Net forum

Full Version: Umetanja špice prije filma (Avi) ???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Imam jedan home video u Avi formatu i sad bi htio da prije početka tog videa ima nekakva špica gdje bi se naizmjenično prikazalo 5 slika preko kojih bi išao nekakav naslov videa i nekakav text.
Svaka slika bi trebala da se naizmjenično prikazuje oko 10 sec sa time da se naslov filma pojavi npr. nakon 5 sec, drugi text nakon 20 sec itd.
Da li je to moguće da se uradi sa "Windows movie maker" ako je, može li ko objasniti step by step ili me uputiti na neki hrv. Tutorial.
Googlao sam ali nisam ništa našao baš za ovaj moj primjer.
Čekaj, može li to u Nero Vision možda, ako može kako se to radi ?
pa to možeš u movie makeru bez problema,ne razumijem kako to neznaš?
pa imaš doslovno ispred nosa za unos texta(credits ili title) pa zatim odredđuješ koliko će trajati
tako da mišem vučeš povečavajući dužinu inserta ili pak obrnuto.

sve bi ti bilo jasno da se poigraš malo
Probao sam i stvarno nije komplicirano ali što mi vrijedi kad dobivam nekakav MsWmm fajl a meni treba Avi, jer film kojemu mislim dodati tu špicu je u avi formatu.
Probao sam nekim programima to konvertirat u Avi ali niti jedan ne prihvača taj.
http://forum.doom9.org/showthread.php?t=96032

megui; skini ga i instaliraj.
prije toga prati upute na forumu što treba skinuti za rad s njime,
predobar je,koristi x264 codec i može pisati avi ili mpg4 Namigivanje
Auuu sad sam probao u Movie Makeru nešto ali sam brzo odustao od posla.
Samo da mi umetne film treba mu oko 15 min zatim kad napravim špicu filma sa textom (10 sec) i kad ga idem save movie za to mu treba još najmanje sat i pol vremena.
Ne mogu vjerovat da za ubacit jednu špicu od 10 sec da mi sveukupno radi sat i 45 min.
Ne vjerujem da nema koji jednostavniji program, samo da mi ubaci špicu u trajanju 10...30 sec.
Pa koliko ti je jako računalo?
Koliko traje uopće film i veličina?
Comp je 1.7 Ghz procesor, Ram 512, HD 160 Gb a film je 750 Mb 1h 40 Min
pa nije ni čudo He he
budi svijesan da obrađuje cijeli film jer kad ga exportaš pretvara ga u wmv..
to je neizbježno kod svakog movie editora jer svatko dodaje neki svoj sloja to obuhvača učitavanje filma,kalkulacije boja,veličine itd itd
tocno tako
Pages: 1 2
Reference URL's