Tutorijali.Net forum

Full Version: Brojač prometa za ADSL
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
imal stagod besplatno da mjeri transver. Koristio sam DUmeter al mu isteko rok Ccc
http://free-zg.t-com.hr/ivanb/

Koristim osobno (jedan od boljih hr software uradaka He he) jedino zahtjeva Microsoft .NET Framework

p.s. freeware je Namigivanje
Evo ti Link za dobar brojač prometa
Jedini i mjerodavni je onaj na t-com-ovim stranicama.Koristio sam nekoliko programa slićne namjene i nikada se nisu prometi poklapali.Mjesečno +-5Mb.Ako se složimo da je to beznaćajno onda ne vidim svrhu mjerenja prometa nekim drugim programom.
Taj program treba instalirati i "pokretati" prilikom svakog spajanja na internet
što usporava samo povezivanje da bi ti "ne mjerodavno "pokazao promet na internetu.?. Ccc

:deda:Zakon 3323 Žuje je popij 2 piva manje mjesečno i ne sekiraj se za razliku prometa +- 1 GB. Palac-gore Palac-gore Palac-gore

To je barem moje mišljenje,na koje mislim da imam pravio i koje Vam savjetujem prema svome iskustvu !

Laku noć Pivo
Oriobilly jel ti kad spavaš? He he
Kad uhvatim vremena.Danas je kod mene kirvaj,a jučer smo pekli pečenke pa smo malo zaružili tako da sam "rano" stigao kući,i nisam mogao otići spavati a da ne pogledam što kod Vas ima zanimljivog !!
A bas nisi fer...tu se zabavljas a nebi nas ni pozvao na tu pecenku...sad mi idu sline..hahahaha
pa ne treba meni u bocu, sam eto ocu da znam koliko sam otprilike potrosio,da sad ne pretjeram previse (haha koji izraz) He he

EDIT: hvala za linkove He he
struja13 Wrote:A bas nisi fer...tu se zabavljas a nebi nas ni pozvao na tu pecenku...sad mi idu sline..hahahaha
ORIOVAC kod Slavonskog Broda Mob 099/2130-286 Javite 15 min ranije da podgrijem čobanac i ohladim pečenku i pivo !!!
Pages: 1 2
Reference URL's