Tutorijali.Net forum

Full Version: Stranice za upload i download programa
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Jel mozda znate neku stranicu kao sto je na primjer download.co.yu, gdje se mogu upload-ovati vlastiti programi(programcici) i download-ati programi drugih korisnika.
Hmmm
Ma znam i ja za te stranice.
Na download.co.yu sam mogao naci male programe za ideje. Uglavnom su neki mali programcici.
Pa čovječe mene ovdje niko ne razumije.
Pa ne bih pitao za takve stranice.
Trazim male programe, ne programe koje su napravili profesionalci.
Naprimjer:
Neka mala igrica sa obicni klikanjem misa.
Alarm koji ti nesluzi nicemu.
na http://www.download.hr imaš kategoriju "croware" i slično
Šta tebi trebaju ti mali programi sa source kodom ili...?
Ne(ali ako znas ijednu postavi link, dobro bi doslo).
Samo za ideje, da vidim sta rade drugi.
To bi mi ustvari trebalo da vidim kako program radi i da ja pokusam da napravim slican, sa nekim promjenama(bez source koda).
Zato sam u prvom postu naveo "malih programa".
AMATER

Odmah sam se ogradio,da ne znam odgovor na pitanje !!

Obično se takve stranice pozivaju preko JavaScripta,tako da ne vidiš izvorni kod.!!! A kao što su ljudi odgovorili tu je najbitniji link za Download i s tim nebi trebao imati problema,AKO je sve legalno ???
Kod nas je LEGALNO = X ,Najbolje je ako več nekome želiš pokloniti neki link,da ga prikažeš kao link i da u opisu objasniš o čemu se radi,pa ako netko voli neka izvoli.
Sam svoju linkoteku ne možeš praviti , jer je zaštičena autorskim pravima i to ne prolazi.Naj jednostavnije je staviti link na stranicu na kojoj se nalazi link,pa možda i nešto zaradiš !!!
Obično svi surferi poznaju takve stranice na na kojima su linkovi za Download programa ili nečega sličnoga tako da to nije topla voda,ali ne kažem da nije dobra ideja jer PRETRAŽIVAČI imaju dobar REITING  prema " TUTORIJALI.NET" i mislim da bi administratori trebali napraviti nekakvu rubliku sa linkovima ili nekim korisnim stvarima za Web dizajn ili nešto slično.
Ovom prilikom se nudim da me postave za ADMINISTRATORA  nečega na tu temu,jer bih ja dobrovoljno provjeravao linkove korisnika i davao ocjenu njihove opravdanosti ili nečega drugog.

Članovi ovoga FORUMA su mi neizmjerno pomogli i pošto ne raspolažem nekakvim pretjeranim zananjem mislim da bih svojim slibodnim vremenom mogao pomoči ljudima koji nemaju vremena provjeravati sve linkove nego traže informaciju opisanu u dvije riječi.

Eto poruka ADMINISTRATORU ili kako se več zovu ljudi koji uređuju ovaj FORUM  da im stojim na raspolaganju !!!

POZDRAV
oriobilly Wrote:...i mislim da bi administratori trebali napraviti nekakvu rubliku sa linkovima ili nekim korisnim stvarima za Web dizajn ili nešto slično.
Ovom prilikom se nudim da me postave za ADMINISTRATORA  nečega na tu temu,jer bih ja dobrovoljno provjeravao linkove korisnika i davao ocjenu njihove opravdanosti ili nečega drugog....

Ako misliš na forumu, na forumu postoji Linkoteka gdje posjetitelji foruma mogu ostaviti linkove na korisne stranice.

Ako misliš na stranicu, tamo već postoji rubrika Linkovi gdje ima nekakvih linkova ali ta stranica je pomalo zaboravljenja pored samih tutorijala.

Ovaj tvoj prijedlog da useri dodavaju linkove (na stranicu, s provjerom) će biti kod sljedećeg redizajna i reprogramiranja Tutorijali.Net stranice.

oriobilly Wrote:Eto poruka ADMINISTRATORU ili kako se več zovu ljudi koji uređuju ovaj FORUM  da im stojim na raspolaganju !!!

Hvala, računamo na tebe.

Sada molim ljude da ne idu više u offtopic nego da odgovore čovjeku gdje ima tih "malih" programa za download... ja stvarno nemam ideje... Jedina solucija koja mi se čini kolko tolko tebi korisna je da odeš na http://www.planet-source-code.com/ tamo imaš takvih bezveznih programa, početničkih i onih malo boljih a uz to imaš i besplatan source kod (i uz to imaš mogućnost sortiranja po programskim jezicima).
Pages: 1 2
Reference URL's