Tutorijali.Net forum

Full Version: Execute !!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Imam problem sa MV C++ 6.0, kada poslije build-a izaberem execute sve je uredu ali kada izaberm compile pa execute u Output bar-u mi samo stoji poruka Linking....
Dok ta poruka stoji ja mogu brisati text i dodavat novi, al nemogu zaustavit kompilaciju, niti mogu zatvoriti C++. Confused
Pokusao sam reinstall(više puta)ali i dalje sve ostaje isto.

???
Jesi probao skinuti patchove za Visual Studio? Jel ti se to događa kada probaš MFC aplikaciju linkati ili sa SDK?

Probaj u DOS promptu ručno sam kompajlirat. Ne znam točno kako to ide ali na netu imaš sigurno. Pogledaj na netu kako se rade MAKEFILE-ovi pa probaj tako slinkat. A ako ne radi, onda ti nešto sa kompom ne valja, tj. sa konfiguracijom Windowsa i probaj ih reinstalirati.
Hvala, pogledaću na netu.
Moze biti i da je Windows, jel moze biti od Windows Update-a ???
Len0 Wrote:Hvala, pogledaću na netu.
Moze biti i da je Windows, jel moze biti od Windows Update-a ???

Nažalost može biti od milijun stvari :( Ali novce bi stavio na to da ti ili Windowsi ne šljakaju ili da ti je CD sa kojeg si instalirao imao bug na mjestu za linker :) Znači, probaj instalirati sa drugog CD-a, a onda ako ne šljaka udri po Window$ima :)
ah ti fomazni windowsi,znaju se pobrkat s vremena na vrijeme Namigivanje
jednom kad sam pokušao napraviti projekt neki Visual studio je upotno tvrdio da ne postoji..
riješio sam sve reinstaalcijom Windowsa,nešto se opako pobrčkalo u registryu ili sistemskim datotekama
Ma da nije Windows-a ne bi imali sta kriviti za sve loše što se dešava na računaru(iako on često ima veze sa tim).
U svakom slučaju hvala, i ja sam mislio da bi reinstall bio rješenje, ali sam mislio da se moze zaobići.
HammerHammerHammer
W I N D O W S
može se zaobići..koristi Linux xD
Kad smo već kod ovih OS, mogli bi otvoriti temu na tu temu Namigivanje
@Morrison
Ovaj, ja bi sebi instalirao Linux, ali ima kvaka to jeste neznam.
Ma Linux nije rješenje za sve probleme sa kompovima, rješenje je poboljšat Windowse i nadat se da će no-liferi konačno pronaći neki pametniji način kako da ubiju vrijeme, a ne da pišu viruse i šta ti ja znam i zahebavaju nedužne ljude :) Da "hakeri" ne koriste Linux dok ne pišu s*anja za Windowse misliš da bi i Linux bio pošteđen? Nije ni njegov kod bullet proof, dapače, kontam da ima i više bugova, baš zbog open-source naravi, samo kao što si nitko ne kopa jamu ispod nogu, tako ni ti mamlazi :)
Moze li se nastimati da je program uvijek "on top", da je ispred svih drugih prozora.
Pages: 1 2
Reference URL's