Tutorijali.Net forum

Full Version: l2f.blog.hr
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Otvaram blog sa puno video tutoriala o svim intenet tehnolgoijama.
Stranice još zbilja nema no eto,napravio sam prvi tutorijal pa mi recite što mislite,mikrofon me zajebava,a i prehlađen sam,ali eto,otvoren sam kritikama.
nadam se da če te se snaći u skidanju fajla xD
samo pratite upute...

osnove html-a :

http://www.filefactory.com/file/9c2dae
Super je da netko pokuša realizirati i video tutorijale. Evo moje mišljenje:
- kvaliteta videa je ok, čak više nego dobro za tu namjenu
- zvuk je također ok
- objašnjenja su super jer jer nije robotski govor nego se na smiren i jasan način objašnjava
- malo si previše tog obradio u jednom videu...morao bi ići poredu kako si krenuo, osnovna sintaksa, metatagovi, osnovni html tagovi, onda tablice i div-ovi, pa onda preći na kombinaciju sa css-om, pa onda provjera validnosti i grafičko rješenje
- kad bude gotov blog bolje bi bilo da napraviš neki streaming ili hostaš na youtube/metacafe i uz taj streaming staviš link ispod videa za download više kvalitete

Evo, to je moje mišljenje. Ideja je super. Probaj potražiti sponzora za hosting jer je jako dobra ideja. Samo tako nastavi Namigivanje
razmišljao sam o youtubeu al se jendostavno ne isplati radit tolko verzija,obrada flasha traje godinama.
prvo samo želim vidjeti kako bi ovo funkcioniralo a onda ako postane neš ozbiljnije kupujem hosting i "ozbiljnu" stranicu Namigivanje
što se tiče postepenosti..ovo je samo uvod u html dakle čiste osnove..
ne želim zbunjivat gledtaleje sa stvarima kao što je meta tag ili slično,cilj je bio prikazati samo osnovni kostur ,hvala na komentarima =)
Bude to super....nisam mislio da si odmah i pričao o metatagovima, neg da ti je i ovaj 1. video tutorijal preopširan :)
Dosta je u 1. tutorijalu upoznati ih što je html, osnovnu sintaksu i to je to, a kasnije tablice, metatagovi, css.....pomalo Namigivanje
learn to fly je živ! - konačno
i nakon 4 dana rada,od experimentiranja sa videom do dizajna i kodiranja mislim da sam obavio pošten posao!
no to je na vama da presudite i stoga bacite oko i dodijlite mi ono na čemu taj blog i ovisi,potpori i komentarima.
uvijek ima mjesta poboljšanju.
blog je prilagođen Firefoxu ,a i savršeno radi u Operi..za sve koji koriste IE(internet explorer) poručujem,nabavite si pravi browser!

http://l2f.blog.hr/
Lijepo izgleda samo taj file hosting mi stalno upada u oko He he. Bolje stavi na rapidshare ili megaupload jer na tom hostu na kojem imaš moraš napraviti 100 koraka da bi skinuo file i još k tome sve je nabubnano reklamama. Inače blog je super, samo nastavi tako Namigivanje
e to moram objasnit,htio sam rapidshare ali baš sam htio neki fajl hosting kaj mogu imat account i kontorlirat fajlove da su nekak uređeni hijerrarhijski,moram se poigrat sa rapidshareom ^^
ali ako nađem neko bolje rješenje nije mi problem opet uploadat...sutra dobivam flatrate pa me ne dira više ^^
edit:

hvala ti što si mi svajetovao rapidshare,malo sam se poigrao sa njime i moram priznat da je bolji.
posbeno još što ima onaj manager za uploade,puno hvala,re-uploado sam sve
Morrison Wrote:edit:

hvala ti što si mi svajetovao rapidshare,malo sam se poigrao sa njime i moram priznat da je bolji.
posbeno još što ima onaj manager za uploade,puno hvala,re-uploado sam sve
Nema na čemu.....puno jdnostavniji i upload i download. Kolko i znam, serveri su puno brži Palac-gore
evo,razmotrio sam ideju onu za lošu i bolju kvalitetu i mislim da je to idelano rješenje.
nikada se nisam baš bavio youtubom ali sad kad jesam zbilja je jednostavno ^^
however..izašla je nova lekcija,smatram da sam malo prenatrpo ali eto..nije da radim tutoriale bez plana,imam neku šemu.
sada mi samo preostaje da stavim link za previvew(youtube) i ovo da ostavim.
zahvlajujem na ideji,zbilja je genijalno jer olakšava drugim ljudima je rmogu pogledta video prije nego šta ga zbilja skinu
Pages: 1 2
Reference URL's