Tutorijali.Net forum

Full Version: Brza zarada?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Na svakom koraku nas bombardiraju sa brzom zaradom na internetu.Hammer
Potrebno je samo ulogirati se odabrati teme i za čitanje pošte dobiješ 0,01$
ili je potrebno skinuti program i pokrenuti ga kad surfaš.
Imal li tko kakva iskustva po tom pitanju i kolika je u stvari zarada?
Postoji li mogućnost zluporabe podataka koje predaješ kod registriranja?
Mahanje
dm65 Wrote:Na svakom koraku nas bombardiraju sa brzom zaradom na internetu.Hammer
Potrebno je samo ulogirati se odabrati teme i za čitanje pošte dobiješ 0,01$
ili je potrebno skinuti program i pokrenuti ga kad surfaš.

Okani se ovakve vrste zarade jer nećeš ništa zaradit (a kamoli brzo)

dm65 Wrote:Imal li tko kakva iskustva po tom pitanju i kolika je u stvari zarada?

S takvim kao što si naveo nikakva jer su u 99,9% slučajeva lažna...
dm65 Wrote:Postoji li mogućnost zluporabe podataka koje predaješ kod registriranja?

Naravno da postoji... a najgori je spam (kojeg sa sigurnošću možeš očekivat)

Koja je poanta ovog? Okani se ovakve vrste zarade i ignoriraj sve te reklame koje te bombardiraju jer nisu istinite uglavnom...
Svašta, niti se na brzinu ne rodiš, niti se naučiš hodati, pa ni ne možeš na brzinu zaraditi. Bez malo truda ne možeš ništa zaraditi.

Da ide to tako u svijetu ne bi bilo siromaštva, svi bi nešt malo s mišem klikali i lova bi curila....ehee! Da bi stekao neku lovu treba puno toga znati. Prvo, ako želiš zaraditi na internetu, moraš bar 2-3 godine uložiti u učenje html-a, css te nekog server-side jezik. Možeš se baviti izradom web stranica za lovu, napravit kvalitetan site i stavit neke reklame (AdSense, AdBrite, AdEngage,...) i zarađivat. Sve što ti misliš da se može zaradit su čiste gluposti. Najčešće od tebe traže da budeš spamer ili slične stvari (prolistaj malo forume). Tako si uništavaš kreativne i radne navike. Ako želiš iskreno i časno zaraditi primi se posla. Ništ se nemože stvorit preko noći. Svi bi samo sjedili, gledali TV, zabavljali se , a da lova samo sjeda na bankovni račun. Nejde to tako....samo rad rad rad...

Evo ti jedna formula kako zaradit lovu na netu:
$$=cos(učenje)*(trud/volja)+neko%malo%ulaganje
Ma lol

Cekaj malo kao na 100 foruma na kojima sam regan evo moj odgovor

Prije ces zaraditi kad opljackas banku nego sjedeci za kompom LOL

Ako ste vec culi za onog gospodina x koji vara ljude tako sto je skupio ekipu iRoflRoflRoflRoflRofl
Zarada na internetu je itekako moguća,naravno da za to je potreban trud,a ne klikanje (iako se na internetu uglavnom klika),treba znati što klikati (koje aplikacije),kako klikati - nasumično po banerima ili u kojem programu ciljano za stvaranje individualnog proizvoda koji može sutra koristiti svima,bilo web page,pdf knjiga ili etrgovine.Zarada je u okvirima zapadnih plaća moguća - 4 do 5 tisuća eur,al definitivno i više.Pojedinci npr koristeći google adsense prelaze i iznose od 100,000.00 dolara!!!Raspitajte se.Savjet...ne tražite napamet gdje i kako,već sjedite i razmišljajte što možete napraviti a da nitko to do sada nije,miš u ruku i ostvarite snove.
Ma da, sve su to prevare...lazu kad zinu...:)
Opomena: Molimo vas da pazite kako se izražavate.
Ma sve je to velika prevara...
Klikni ovde klikni ovde. Od toga prosijecni internet korisnik nikad nece imat koristi, cas sto vise imace probleme, najvjerovatnije sa virushchinom nekom...
Ljudi to izbegavajte!
CT_Army Wrote:Ma lol

Cekaj malo kao na 100 foruma na kojima sam regan evo moj odgovor

Prije ces zaraditi kad opljackas banku nego sjedeci za kompom LOL

Ako ste vec culi za onog gospodina x koji vara ljude tako sto je skupio ekipu iRoflRoflRoflRoflRofl

Ja sjedim za kompom i zarađujem programirajući. Znam što si htio reči, ali krivo si formulirao. Na računalima se vrti ogromna lova, ali bez znanja/truda naravno da ne.
Na internetu ima prevara koliko želiš, i ne znam koliko procentualno ljudi nasjedne na te fore, ali da ih ima,ima sigurno:)
Ja na svu sreću nisam se dao, i nisam povjeroavo tim pričama..čim vidim da je njima najvažnije da daš podatke osobne podatke+broj bankovne kartice, onda mi je sve jasno i zanm koliko je sati He he
Pages: 1 2
Reference URL's