Tutorijali.Net forum

Full Version: Kako zamijeniti boje na slici
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Kako zamijeniti boje na slici..npr..imam plavo-crnu majicu na pruge, a zelim da mi bude narancasto crna??? pliz

Gogy: pazi kako stavljaš naslove topica, pročitaj pravila, btw dobrodošao/la na forum
ima mnogo više načina,channels,hue saturation....itd..
preporučujem da maskiraš sliku prvo zbog toga jer onda možeš koristit crni kist kao subtrakciju tj undo onog kaj si napravio.
ona primjeni jedan hue saturation layer ,ne brini se za boje cjele slike.
tada uzmeš kist(brush) crni i brushas područja koja ne želiš da budu u toj boji.
naravno možda si shvatio da bijeli kist radi suprotno.
sretno.
Morrison Wrote:ima mnogo više načina,channels,hue saturation....itd..
preporučujem da maskiraš sliku prvo zbog toga jer onda možeš koristit crni kist kao subtrakciju tj undo onog kaj si napravio.
ona primjeni jedan hue saturation layer ,ne brini se za boje cjele slike.
tada uzmeš kist(brush) crni i brushas područja koja ne želiš da budu u toj boji.
naravno možda si shvatio da bijeli kist radi suprotno.
sretno.
gle posto san tek novi u tim vodama...jel ti problem korak po korak objasnit..ako imas strpljenja...ako ne ok.
znas ono, odabero to i to, zatim idi na to i to....itd... Namigivanje
pritisni Ctrl + U, klikni na colorize u donjem desnom cosku podprozora koji se otvori i igraj se sa podesavanjima...
ili posjeti

pixel2life.com

i nađi tutorial za photoshop(kategroija)
ja ocito iman najstariji photoshop cs pa i neman sve funcije.. :((
kak misliš najstariji photoshop cs,photoshop cs je photosohop cs,prije njega je bio 8.0
dakle cs je 9.0 a odavno je izašao CS 2 i sad beta CS 3
Reference URL's