Tutorijali.Net forum

Full Version: Mobiteli
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Evo, izbrišite ovu temu ako je nedozvoljena......pitam da li se smije otvarati tema mobiteli i bilo što u vezi s njima????????????....naravno ovdje pod ostalo........
Smije dok razgovori ne prelaze u ilegalne radnje Namigivanje
Evo ja neću pričat konkretno o mobitelima, nego operacionom sustavu-Androidu.Mada nije mi jasno zbog čega bi bila nedozvoljena tema o mobitelima i koje bi to bile ilegalne radnje?
Ja imam Android sustav na mom mobitrelu i super je stvar po meni, prije svega za one koji se vole dosta zezat i igrat ali svakako može bit korsina. Moguće je skinut velik broj aplikacija kojih ima na Android Marketu i mogu se besplatno instalirat.
Imam dosta omiljenih igrica tako da njih ne bi sad sve nabrajao..jer ne bi do sutra završio sa pisanjem.Toliko od mene. Možda bi mogla i neka nova tema da se otvori vezana za Android aplikacije,igrice i iskustva, ali to naravno treba i administrator da odobri.
Sto se tice androida potpuno si u pravu!
Stvarno je najbolji, a jos im i updejtovi stizu ekspresno. Moj obiljeni mobilni brend je Sony Ericsson i veoma sam srecan sto su i oni konacno presli na Android. X10 i X8 super rade na Androidu 2.1 jedan, stice i na njih jos koja nadogradnja. A noviji modeli ce imati najnojivje - najaktuelnije androide 2.3+
Pogledajte jedan smijesan film o koriscenju andrid aplikacija:
http://www.youtube.com/watch?v=CkHX69az0ag
Ljudi moji ova tema je stara 4 godine.... Ccc
bez obzira sad na starost teme, ja imam HTC Desire, naravno svaki cigo svog konja hvali, ali smatram da je ovo i dalje u top3 mobitela na tržištu, naravno Apple nećemo spominjat jer vjerujem da pričamo o kvaliteti mobitela, a ne šminkeraju He he
Gogy Wrote:Ljudi moji ova tema je stara 4 godine.... Ccc

Pa nema veze ako je stara toliko, mislim da je aktualna još uvijek.

@kecko
Jeste dobar Desire, svakako je među tri, ali meni nekako ne stoji fino u ruci..
Ja sam više fan SE mobitela..
Reference URL's