Tutorijali.Net forum

Full Version: Okvir tablice
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Poštovanje:
Opet ja !!!
Dali mi neko može pomoći kako da napravim obrub tablice a da to ne bude border od 1 ili 2 px?
Npr da to bude recimo /
////////////
/ /
/ /
/ /
/ /
/ /
////////////

Nešto u tome smislu ili sa točkicama ili nečim drugim ???
<table width="100%" cellspacing="0" cellpadding="0">
<tr>
<td style="border-style: dotted; border-width: 1px">&nbsp;</td>
</tr>
</table>

primjer tablice sa tackicama, 1px Namigivanje
To ne radi,kada to upišem u Dreamweveru u Design view izgleda sa točkicama ,ali kada pogledam u Browseru stranica je prazna !!!
Nemoguće da je prazna... Mada bi ovdje u bXs-ovom primjeru trebalo stavit još border-color, al dobro nije tolko bitno...

Probaj ovo:
Code:
<html>
<head>
<style type="text/css">
#tablica {
width: 600px;
border: 1px dotted #000000;
background-color:#FFCC00;
}
</style>
</head>

<body>
<table id="tablica" cellpadding="0" cellpadding="0">
<tr>
<td> Neki tekst u tablici </td>
</tr>
</table>
</body>
</html>
:hammer:Hvala Gogy sada to radi probao sam izbaciti i Bgcolor i radi.Dali postoji nešto drugačije nego točka za rub tablice,i dali "dotted" predstavla točku ? Ima li drugih naziva za recimo (+,-,:,/,*.=)?
none - Ništa
hidden - isto ništa
dotted - točkice
dashed - crtice
solid - puna linija
double - dvostruka
groove - ko neki 3d efetkt... zavisi od boje
ridge - isto neki 3d... zavisi od boje
inset - unutarnji 3d
outset - vanjski 3d

al nema onih /*%/% što bi ti htio
Još jedno Hvala !!!
Puno si mi pomogao,one * % # sam naveo samo onako.

Još samo jedno pitanje "Dali ti uopče spavaš" Čim postavim neko pitanje na ovome Forumu otvorim nešto drugo,a ono Več iskače da imam poruku i da je netko odgovorio na moje možda glupo pitanje!
Još jednom
H V A L A
Ma čuj... meni komp skroz radi, nekad ne sjedim uz njega nekad da.. Ono kad surfam internetom jednostavno svakih par minuta kliknem na bookmark svoje stranice... i onda vidim da je netko postavio pitanje. A ako znam odgovorit onda nastojim pomoć svojim posjetiteljima...
Dobro pa imaš vremena za nas neznaliceHmmm
Svaka čast na tolikom trudu !
Nedavno sam slučajno naletio na vašu stranicu tražeči neke tutoriale,i od onda sam stalno sa vame postavljajuči pitanja i do sada nije bilo nijednog da mi niste pomogli.Svaka čast.
Nadam se da ču i ja moči biti od pomoči jednom,ali tek kada uz Vas nešto i naučim !!!Dobar
Ma nije problem... ja volim pomagat, zato je ova stranica i napravljena.
Reference URL's