Tutorijali.Net forum

Full Version: Koji compiler koristite
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
hmm, mislim da svi grijesite :)...

ja licno koristim VS 2005 pro i dosta vremena radim u njemu...

kôd jest malo prljav, posebno ako radite sa visualnim aplikacijama, ali za konzolne aplikacije je normala :)...

najbolje sto VS nudi je u radu sa konzolnim aplikacijama, jer morate pratiti sve standarde da bi vam kôd proradio, inace problemi He he... ali tako ucite pravilno programirati.

programirajte C# u VS-u... e to je vec nesto Namigivanje... C++ je ogavan jezik, bar meni .P
Vidiš, ja razumijem što ti zboriš i mislim da si 100% upravu. Ja pišem c++ tutorijale da koliko toliko ljude uvedem u c++ koji kako ti kažeš ogavan jezik. Ali ako neko želi nešto više znati o c++ svakako mora koristiti veći izvor informacija i tutorijala kao što sam i ja radio kad mi je c++ bio primaran tj kad sam vježbao za takmičenje, sada me škola pritisla tako da pišem samo o onome što mi je ostalo u sjećanju, al će uskoro biti puno profesionalniji tutorijali za c++ samo da malo ocjene dignem u školi Namigivanje toliko i nadam se da sam jasan He he
heh, al vidi jednu stvar, ti pises tutoriale, koji su u glavnom za konzolu :)...

jesi ikad pokusao raditi sa visualnim aplikacijama... toliko je ruzan kod, nezgrapan i ima ga puno (ono sto automatski generise VS), a mislim da je to i nepotrebno... taj se problem cak i rijesio u C# He he... zato pocinjem ucit # na ljeto He he...

a samo ti pisi, ja nemam nist protiv, samo dajem neka svoja misljenja, jer radim sa C++ vec 2 godine He he... valjda znam i ja nesto heh :)...

piis
Ajd ok, vizuelni dio radim sa Delphi-om koji koristi pascal za sintaxu, dok mi je c++ kao što rekoh samo u sklopu ovog školskog takmičenja Namigivanje
jest, znam za delphi... inace, mnogo je ugodniji od C++... imam jarana koji se radi komercijalne programe u delphi-u i kaze da ga ne bi ni za sta drugo mijenjao He he

najgore je uciti one sto moras, kao sto ti moras c++, a i ja Boga mi He he... al eto...

hajd sretno...
Ja sam skinuo Borland Turbo C++. Molim nekoga da mi kaže kako ga instalirati...

Hvala!
Pages: 1 2
Reference URL's