Tutorijali.Net forum

Full Version: tutorial tekst na pathu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
mozes li ti malo bolje objasnit taj tutorial....nece mi nikako uspjet:)
nisam ja pisao taj tutorijal, ali reci u cemu je problem? sta ne mozes uraditi?
pa napravim "putanju" i kad selektiram text tool i hocu preko pšutanje nista se ne desava...kad kliknem da napisem nesto tekst normalno ide horizontalno... ( ni blizu putanje:))
Naravno mora biti označen Layer na kojem je taj path i zatim pazi na ovo:

Obrati pažnju na kursur miša:

Ovako neće raditi
[Image: 2002946359969082573_rs.jpg]

Ovako hoće
[Image: 2002982449999354954_rs.jpg]
hehehe....il sam ja totalno tele (sto je moguce), il nesto nije dobro objasnjeno...
nacrtam path, i u tom layeru mi je layer thumbnail i vector mask thumbnail...i kad uzmem text tool nemogu dobit ovu tvoju donju sliku....uvjek mi je ova sto je gore kako nece radit...(path layer je selektiran dok uzmem text tool)
ddaki Wrote:hehehe....il sam ja totalno tele (sto je moguce), il nesto nije dobro objasnjeno...
nacrtam path, i u tom layeru mi je layer thumbnail i vector mask thumbnail...i kad uzmem text tool nemogu dobit ovu tvoju donju sliku....uvjek mi je ova sto je gore kako nece radit...(path layer je selektiran dok uzmem text tool)

covjece ja tebe nista ne kontam... kako ti ovo ne radi... gogy je bas dobro objasnio. bice da ti nesto ne valja sa photoshopom.
neznam, al nece....
imam photoshop 7, dok nabavim instalaciju probat cu ga ponovo instalirat...
ddaki Wrote:neznam, al nece....
imam photoshop 7, dok nabavim instalaciju probat cu ga ponovo instalirat...

uzmi 9 iliti cs2. Namigivanje
lako je sad napravit kad se ima 9-ka:)))
hvala decki!!
Namigivanje uživaj!
Reference URL's