Tutorijali.Net forum

Full Version: kako da nacrtam neš u PS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
pozz, mene zanima, kako bi ja npr sliku neke kuce na netu, pretvorio u crtanu sliku kao 3d.... ili kako bi nacrto covjeka... trebo bi crtitati npr stadion igraci... igrace.... teren.... ima neku tut za to ??
Koliko sam ja upoznat sa PS'om po meni je teško crtati u njemu mada se moze ! u njemu ti je najbolje primjer ako nacrtaš nekog "IGAC" na papir uslikas mobitelom ili skeniras ako imas skener ... Zatim prebacujes u PS ili neki program za drawing - kao primjer Paint.NET koji ja ponekad koristim ... e prvi layer neka ti bude otvorena slika te koje si crtao na papiru , zatim napravis novi layer kojim ces olovkom ili brushem ... preci po linijama - konturama te slike koju si nacrtao ... e imas neki template igraca ... kojeg u PS mozes odraditi Texturom ... znaci mozes mu dodati malo realniji - animirani izgled ... Sve je to do tebe Koliko si kreativan ... Skini sebi Paint.NET i PS i Uzivaj ! :)) Nadam se da ce ti ovo koliko toliko pomoci.
Reference URL's