Tutorijali.Net forum

Full Version: Kako nekome objasniti da nema dovoljno znanja?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
S 14 god. sam tek dobio prvo računalo.Prva dva tjedna sam igrao igre, nakon toga već me zanimalo što je pod haubom, par mjeseci kasnije sam već programirao ;D Sa 12 stvarno nisam imao blage veze o ničem. Slažem e da je mini programer super i da ukoliko nastavi se ovako truditi zaista ga čeka prava karijera. Što se tiče društva imam i previše, curu trenutno ne želim, a nikad nisam imao problema s flertovanjem i nabavkom istim, samo što više volim biti otvoreniji, ne volim se vezivati He he
Ja sam prvo racunalo dobio relativno kasno sa 17 godina, dakle prije nekih 4-5 godina programiranjem se bavim aktivno 2,5 godine odkad sam krenuo na fax i to je ono cim se zelim baviti i sto me zanima dakako to upoce nema veze niti utjece na moj privatan zivot, slazem se mini programer ce biti jako dobar programer jednog dana i treba postivati ossbe koje su tako mlade a ponasaju se zrelije od nekih koji imaju puno vise, takodjer Zero clan ovoga foruma je relativno mlad a vec zna dosta toga. Mislim da godine sa time nemaju veze to je stvar odgoja ali i osobnosti i ničega vise...
Sa 12 godina mi je najveća zanimacija bila stolni skener Hammer
Pages: 1 2
Reference URL's