Tutorijali.Net forum

Full Version: Borba protiv botova i jeftine radne snage iz Azije
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

Gennadiysmith

K so I want to learn visual basic 2010 and was told to get visual basic studio to work with. Problem is I don't know which one as there does not seem to be any sort of beginners version but just ones like professional or premium its confusing.

For anyone with experience with using visual basic studio please can you tell me what one to download to work with for a beginner like me. Thx.
Ovaj me brine, di je kakav link? Zašto sad prolaze? mjenjaj malo captcha sliku...
Majstore moj ja više ne znam šta da radim... pazi šta sam sve napravio:

1) Upgrade na najnoviji forum
2) Umjesto MyBB captcha sistema sam stavio recaptcha
3) Ubacio sam 5 random pitanja (koja se rotiraju pri svakoj registraciji) na hrvatskom jeziku tipa koliko slova ima u nekoj riječi i slično
4) Stavio sam skriptu koja sprječava registracije sa IP adresa iz Kine, Koreje, Pakistana, Singapura (i dodajem koje nađem da se registriraju) jer ne vidim neke šanse da su to botovi već jeftina radna snaga iz tih azijskih zemalja...
5) Postavio sam da se ne može postaviti signature ukoliko nema minimalno 1 post (izgleda da ću morat povećat ovaj broj)

Ima li prijedloga još... ?
Da probate sa nekim drugim forumom, tipa phpbb3... (?)
...ili da napravite vlastiti forum, vidim da ima dosta php veterana ovdje, pa mislim da to nebi bio problem :)
(05-04-2011 09:01 PM)r0tring Wrote: [ -> ]Da probate sa nekim drugim forumom, tipa phpbb3... (?)
...ili da napravite vlastiti forum, vidim da ima dosta php veterana ovdje, pa mislim da to nebi bio problem :)

ne vrijedi tolko muke i truda.
Onda probati sa drugim forumom,
znam da bi bio problem uskladiti MySql tablice od forumOva ( He he ), ali ako je to jedino riješenje...
Hmmm
Ne bi ništa dobili time, nisu problem botovi nego ljudi koji se ručno registruju da bi spamali. Ovaj gore je primjer toga. Nije bot, nego ljudsko biće. Doduše retartidano ljudsko biće...
da, zaboravio je link, nek ti pitanja budu na hrvatskom i odgovor na hrvatskom neka riječ, mislim da to indijci neće znat zaobići...
Pucajte prijedloge za pitanja i odgovore. Ja ne znam smislit nešto što bi svi znali... jer nikad ne znaš koliko potencijalni korisnik skromno znanje ima He he
koliko je dva plus dva (odgovor slovima) (Makar vjerojatno ima i nepismenih koji će napisati četri umjesto četiri He he) i takve, pokušaj da odgovor ima neki palatal ščćžđ
Pages: 1 2
Reference URL's