Tutorijali.Net forum

Full Version: problemi sa sistemom
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
kad upalim komp on se upali ali onda iskoci ovaj prozor
Quote:there was problem starting
c:\user\IVANU~1\appdata\local\temp\576892944Wsy.dll
the specified module could not be found
imam windows 7 ultimate(kopija)

i jos jedan problem s vremena na vrijeme komp mi se zna sam zgasit sta bi to moglo bit napajanje?
zvuči ko neki virusić..
To što se komp sam od sebe gasi bi najvjerojatnije moglo biti napajanje, ali može biti i softwarske prirode isto. Instaliraj neki antivirusni proskeniraj sve pa vidi, ako to ne rješava problem uvijek ostaje formatiranje.
poskeniro sam i nasao mi je trojana i backdoor.agenta
al jos uvjek se pojavljuje onaj prozor prilikom ukljucivanja kompa
pa ak neko ima windows 7 zamolio bih ga da iskopa to sa svog kompa i uploda
ovdje
reformatiraj hard i instaliraj ponovno svoju kopiju Windowsa (lakše je) , a i učinit češ sebi i računalu uslugu He he
Jbg Morr nema smisla zbog jedne greske nanovo radit :)

Proguglao sam problem i cini mi se da je to fajl dio nekog keyloggera, probaj sa CCleaner da skeniras i očistiš. Nadji ga na toj lokaciji i zipuj pa izbrisi orginal. Ako ne dopusta onda skines onaj programcic sa kojim zakazujes brisanje prilikom dizanja sistema.
moje mišljenje je da čim se pojavio takav već problem da je najbolje to riješit u korjenu, tko zna šta još ima na računalu već i kad je zadnji put instaliro Windowse. Ako je bilo nedavno pregrist ću jezik.
slažem se s Morrisseyem, mislim da je formatiranje najbolje riješenje.
necu formatirat radi mi komp i ovako dobro, nego kerber daj mi linkaj stranicu gdje si procito to sto si proguglo
a ovo sa gasenjem sam rijesio sam sam trebo ocistit napajanje i hladnjak od procesora sve je bilo puno prasine i paucine
Reference URL's