Tutorijali.Net forum

Full Version: Algoritam za računanje površine i opsega
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ljudi nadam se da mi možete pomoć... imam jedan mali problem.. nov sam u programiranju i želio bih to naučit.. dobio sam kao domaći zadatak koji glasi ovako:
1.Napiši program koji će unositi stranice kvadrata te računati njegov opsegi površinu.

novi sam na forumu i neznam dali sam pogodio mjesto gdje da postavim svoje pitanje, ali mi stvarno hitno treba...
HVALA UNAPRIJED...
Ako znaš kako se to u matematici radi onda nije problem pretočit u C/C++ kod.

povrsina = a * a;

opseg = 4 * a;
znan matematiku... ali san novi u programiranju nezzz to postavit uz pomoć onih kodova... imao sam tek 45 min programiranja... :/
Pročitaj naše C++ tutorijale. To što pitaš su osnove i objašnjeno je tamo, nema potrebe da sada opet neko na forumu piše posebno tutorijal za tebe.
dajte ljudi molim vas ovaj zadatak moram imat za sutra rješen... nestignem to sad sam proučavat... molim vas ko boga pomozite... :(
Mi nismo tu da radimo tvoju domaću zadaću. Imaj malo srama.
Quote:ljudi nadam se da mi možete pomoć... imam jedan mali problem.. nov sam u programiranju i želio bih to naučit.. dobio sam kao domaći zadatak koji glasi ovako:
Ako želiš naučit onda si mogo proć početne tutorijale, ovo bi znao za sat dva, da baš imaš volje za naučit, ali ti ne želiš naučit, nek želiš da neko napravi tvoju domaću zadaću.
kecko Wrote:Ako želiš naučit onda si mogo proć početne tutorijale, ovo bi znao za sat dva...

Ne slažem se. Pola sata je sasvim dovoljno. čak sam mu i formule dao, i to sa točka-zarezom. Da je stavio samo int a = 5; već bi imo gotov zadatak...
Reference URL's