Tutorijali.Net forum

Full Version: datoteke treba mi za hitno
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
treba mi da se uradi neki od ovih zadatka u c-u i
i moze neki tutorijal ako znate gde mogu da nadjem za datoteke ako necete ovo da mi uradite posto ja neznam ni o cemu se ovde radi....

1.napisati program koji ucitava pozitivne realne brojeve dok se ne unese nula i upisuje ih u datoteke
formirati novu datoteku u koju upisujemo kvadratni koren svakog broja
ispisati sadrzaj obe datoteke
2. od n ucitanih realnih brojeva formirati datoteku
izracunati aritmeticku sredinu pozitivnih brojeva
negativne brojeve upisati u novu datoteku
ispisati sadrzaj obe datoteke
3.od proizvoljnog teksa unetog sa tastature formirati tekstualnu datoteku(najmanje 10 redova)
napisati program koji odredjuje broj redova i broj znakova u svakom redu
Tutorijal za rad sa datotekama: http://www.cplusplus.com/doc/tutorial/files/
lol moj Gogy da stavis banner na homepage opet bi bilo "Treba da mi netko uradi zadataka"
danielvast Wrote:lol moj Gogy da stavis banner na homepage opet bi bilo "Treba da mi netko uradi zadataka"

Sad but true He he
Na tut.net v2 forumu treba staviti na pocenoj Obavezno procitati pravila :)

Objasniti ljudima kako razmislja trazilica (o ovome cu pisat na blogu tut.net prvi post).
Jer ja prvi koji sve sto trazim na netu nadjem preko trazilica. Zašto?
Zato što postoje pravila indexiranja i pravila raznih foruma i ljudi koji znaju dati naslov posta po kojem bi ja i slični meni znali tražiti. Opet je to sve osnovna ljudska logika, po čemu je uostalom i smišljen računar i sve ostalo.

Prvo, vezano za ovaj topic, nikad neću googlat "datotke treba mi hitno". :)
Ja bih vjerovatno utipkao, ako trebam na naš jezik, "datoteke u c++" ili samo keywordse "datoteke c++ (cpp)".

Mislim da Gogy i ostala ekipa nisu dzabe pisali pravila da bih mogli biti neke face vec da bi ljudi sto prije mogli naci rijesenje svog problema.

Hvala! :)
Svakako si u pravu a i da su džabe tu trebalo bi ih se pridržavati ako ništa barem pročitati! Namigivanje
No necu više offtopic ako treba kolega ima o datotekama ima nesto ovdje i ovdje na engleskom sto bi moglo pomoći pa kolega nek pokusa i nek se javi za pomoć! Eto toliko od mene pozz Namigivanje
i ovo hitno me editira, daj da useri s manje od 50postova ne mogu u topicu napisat hitno, ili kad napiše hitno, da se thread odmah zatvori i premjesti u smeće He he
e moj deenic, nije ti to burza rada, a pogotovo ne besplatnog
kecko Wrote:e moj deenic, nije ti to burza rada, a pogotovo ne besplatnog

LoL da je postavio kao natječaj možda bi bilo zanimljivije "Tko mi prvi uradi zadatak...." bez uvrede autoru malo se salimo! Happy
Reference URL's