Tutorijali.Net forum

Full Version: CorelDraw X4 - Ne mogu otvoriti fajl
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Napravio sam radnu verziju nekih naljepnica za firmu u CorelDRAW X4 i uložio zaista mnogo truda. Sad taj fajl ne mogu nikako niti otvoriti niti inportirati ako ima pomoći pomagajte
Koristio sam Corel jedno vrijeme... možda ti mogu pomoć...

U kojem formatu ti je spremljen taj file kojeg ne možeš otvorit? Koji nastavak (ekstenziju) ima?
Corel već dugo koristim i ovo mi se nikad nije dogodilo. Ovaj XP ne pokazuje mi extenzije, mislim da je kao i kod drugih datotela cdr. Sve ostale vidim kao minijature jedino tu datoteku vidim sa znakom Corela isto kao da sam radio u x4 pa pokušavam otvoriti sa 12. Ovo mi se nikad nije desilo.
Probaj desnim klikom otić na tu datoteku i otić na 'Properties'.. tamo pod 'Type of file' ti treba pisati kojeg je formata..
Type of file: CorelDRAW X4 Graphic
A ostale fileove kojima je Type of File: CorelDRAW X4 Graphic možeš otvorit?
tako je
Ja sam jednom imao sličan problem kada sam radio u Javi... znači napravio sam neki program i cijeli bi mi se kompjuter zaštekao kada bih ga pokrenuo.. kasnije sam ga obrisao i napravio potpuno jednak program koji je radio savršeno...

Ponekad se javi neki bug kojeg se teško riješiti...

Jel bi mi mogao poslat kopiju tog Coralovog file koji te zeza?
daj mi e-mail da ti pošaljem file ali velik je ima oko 32MB
ma nije to puno 32 Namigivanje

davor.leric@gmail.com
Pages: 1 2
Reference URL's