Tutorijali.Net forum

Full Version: Dekodirajte ovo :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Quote:[...MTAwMA==>M3D%3D5%2CDU463%21.%3AD4R6D1%29%3DTYZ33%29.5%24EW3FI1%2CDU427%3D.%3B54R3U1C%2​C%24YM23%29%3A%0AM%3ADEW3FU5%2CDY467I.%3AE5Y341%3A%3B4YZ43%299%3AF-Y3FIK%2CTY%24635-%3AD%24R66I%3A%3B4YJ%0A%2243T%60%0A%60%0APDEwMDAuLi5d

Evo neki dan sam se malo poigrao u php-u. Tko oce neka proba :). Ako uspjete nesto s ovime, napisite... Bas me zanima koliko je lako otkriti sto ovdje pise.

BTW. Ako ne spada ovdje, premjestite u ispravan podforum. Ako uopce ne spada u tutorijali.net, brisite i sry na spamu. :)

BTW. 2. Evo mala pomoc... Za pocetak treba koristiti urldecode. Happy
da nije 1000?
Znao sam da cete ici na base64_decode... No nije 1000 He he. base64_decode uvijek vraca samo ono sto moze dekodirati, a sve nakon toga ne. Mozda vam to pomogne da izbacite taj dio koji moze dekodirati.
to mi je bilo najjednostavnije...
daj kod i odmah ti velim :)))
Haha... Evo reci cu vam jos da nakon sto izbacite nepotrebno (ono sto uspije dekodirati base64) ostatak treba pretvoriti iz hex u bin. Kako ta funkcija ne postoji u php, morati se nako malo namuciti xD :).
zero Wrote:Haha... Evo reci cu vam jos da nakon sto izbacite nepotrebno (ono sto uspije dekodirati base64) ostatak treba pretvoriti iz hex u bin. Kako ta funkcija ne postoji u php, morati se nako malo namuciti xD :).

nije problem funkcija... problem je što to nije hex podatak jer ima svega u stringu... treba još tu neš... možda još ide i url_decode prije toga ali sad iza što ide nebi znao
zero Wrote:Haha... Evo reci cu vam jos da nakon sto izbacite nepotrebno (ono sto uspije dekodirati base64) ostatak treba pretvoriti iz hex u bin. Kako ta funkcija ne postoji u php, morati se nako malo namuciti xD :).

Upsss.... Ovo treba zadnje... Nakon izbacivanja treba koristiti neki drugi binary-to-text encoder / decoder... :)

BTW. Takodjer treba izbaciti ovaj dio koda He he :
Code:
%60%0APDEwMDAuLi5d
Reference URL's