Tutorijali.Net forum

Full Version: Sta je to warez forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pozdrav, novi sam na forumu i imam jedno pitanje, možda će nekom biti glupo pitanje ali molim nekog ko zna neka mi odgovori. Šta su to warez forumi? Hvala na odgovoru.
Pozdrav i dobrodošao na tutorijali.net forum Namigivanje

Warez forum je forum gdje imaš sve ono što na ovom forumu ne smiješ praktički ni spomenut :) Dakle, crackove, ilegalne programe, igrice, filmove, muziku i sve ostale ilegalne stvari.
jel croportal forum i forum.hr spadaju u warez il u neku drugu vrstu
Ne, oni kao i ovaj forum spadaju u one koji nisu warez jer nisu dopušteni postovi sa bilo kakvim ilegalnim sadržajem.
suad Wrote:jel croportal forum i forum.hr spadaju u warez il u neku drugu vrstu

Uff... Ne... Nisu. Procitaj mozda jos jednom Gogy-evo objasnjenje, pa ti postane jasno :)

BTW.
Gogy Wrote:Warez forum je forum gdje imaš sve ono što na ovom forumu ne smiješ praktički ni spomenut :) Dakle, crackove, ilegalne programe, igrice, filmove, muziku i sve ostale ilegalne stvari.
Pa zapravo ne moraju svi takvi forumu biti ilegalni. Zapravo, u hrvatskoj nisu uopce (osim ako se neka firma zakaci za vas zbog autorskih prava). Postoji puno foruma na kojima se samo linka do warez sadrazaja, te je to potpuno legalno :).
zero Wrote:... Postoji puno foruma na kojima se samo linka do warez sadrazaja, te je to potpuno legalno :).

Ako ti sad staviš link koji vodi na Rapidshare koji u rar fajlu ima program + crack, to je ilegalno i to se ne smije, bez obzira što se dotični sadržaj ne nalazi na serveru na kojem je stranica sa koje se linka.
jeli ovaj forum spada u warez ili u neki drugi hxxp://www.bh-forum.com
suad Wrote:jeli ovaj forum spada u warez ili u neki drugi hxxp://www.bh-forum.com

Pa zaključi sam na osnovu onoga gore što sam ti rekao. Koliko ja vidim nema ilegalnog sadržaja, dakle to je "normalan" forum.
ok hvala vam puno na pomoći svatio sam sad sta je warez forumi.
Reference URL's