Tutorijali.Net forum

Full Version: skup
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
e ovako ja i drug ucimo zajedno web-dizajn vec 2 godine i prilicno smo ga savladali.E sad smo poceli ucit preogramske jezike.I probali se rasporedit tj. da ja ucim web-dizajn psto to mene bolje ide jer znam vise programa i jezika od njega a da on programske jezike posto je vec savladao onu knjigu o QBasic-u e sad da Vas pitam je li ova podjela valjana:

ON:
-QBasic
-C++
-C
-Pasqual
-Visual Basic
-PHP

JA:
-html/css (onaj napredniji naucit ko to sam u onoj temu naveo)
-Photoshop
-Flash i AtionScript 3.0
-Ilustrator
-INDesign
-JavaScript
-MYSQL
-PHP

To smo odlucili al da nuacimo ono bas korijanski i vec smo nabvili nekoliko knjiga za to.jbg da nas ima vise bilo bi lakse al djeca sam obuzeta ovim igricama Palac-dole .To cemo ucit jedno 6 godina minimalno i onda kad krenemko rusit Rofl

PS: Vidio sam da Vas tutorial.net team ima ja mislis 3 clana i da ste podjeljeni tako p otim granama pa da Vas pitam kakva je u Vas podjela Confused
po meni mislin da bi njemu bilo bolje da uči samo u C i C++ jer su to najj napredniji jezici i sve obuhvaćaju tako da ovi ostali nisu potrebni
Mi se nismo dijelili... mi smo se upoznali podijeljeno Lol većina nas je neka vrsta programera osim hurmash1ce, on je samo dizajn, dok je recimo Kerber programiranje + dizajn.

BTW ono što će vam falit je marketing majstor...
Gogy Wrote:Mi se nismo dijelili... mi smo se upoznali podijeljeno Lol većina nas je neka vrsta programera osim hurmash1ce, on je samo dizajn, dok je recimo Kerber programiranje + dizajn.

BTW ono što će vam falit je marketing majstor...

mislis koji radi u MaxStudio Hmmm
LoL, kakav MaxStudio... kakve to ima veze sa marketingom He he
Gogy je mislio na onog koji ce vam biti kontakt osoba, 'ko ce vam nalaziti poslove, odredivati politiku poslovanja... Ali to ce vam ionako poslije trebati :)

I mislim da bi on (taj drugi) trebao uciti jezike ovim redom (iako to nije bitno, ali et'):

- QBasic ili Pascal (ovaj drugi je sekundu korisniji)
- Visual Basic .NET ili C#
- PHP
- C++

Naravno ovaj redoslijed se moze mijenjati ali ovako je po meni nekako najbolje :) C++ nije zadnji sto je najtezi nego zato sto su VB .NET, C# i PHP ipak produktivniji. Kada kazem produktivniji mislim na to da ti treba manje vremena da napravis nesto funkcionalno. A QBasic (ili Pascal) su na prvom mjestu jer oni sluze za razvijanje logike kreiranja algoritama.
schmrz ovo što si ti naveo je menađžer a ne marketing majstor He he
A dobro jedna osoba moze biti i jedno i drugo :)
Ma jedna osoba može sve bit ak hoće He he Samo što to onda neće dobro radit kao da je svaka osoba iz nekog drugog područja za koje je specijalizirana.
schmrz Wrote:Gogy je mislio na onog koji ce vam biti kontakt osoba, 'ko ce vam nalaziti poslove, odredivati politiku poslovanja... Ali to ce vam ionako poslije trebati :)

I mislim da bi on (taj drugi) trebao uciti jezike ovim redom (iako to nije bitno, ali et'):

- QBasic ili Pascal (ovaj drugi je sekundu korisniji)
- Visual Basic .NET ili C#
- PHP
- C++

Naravno ovaj redoslijed se moze mijenjati ali ovako je po meni nekako najbolje :) C++ nije zadnji sto je najtezi nego zato sto su VB .NET, C# i PHP ipak produktivniji. Kada kazem produktivniji mislim na to da ti treba manje vremena da napravis nesto funkcionalno. A QBasic (ili Pascal) su na prvom mjestu jer oni sluze za razvijanje logike kreiranja algoritama.

Gogy Wrote:schmrz ovo što si ti naveo je menađžer a ne marketing majstor He he

schmrz Wrote:A dobro jedna osoba moze biti i jedno i drugo :)

Gogy Wrote:Ma jedna osoba može sve bit ak hoće He he Samo što to onda neće dobro radit kao da je svaka osoba iz nekog drugog područja za koje je specijalizirana.
alo ba ne spamajte mi po temi banovat cu vas Happy

PS: Hvala vam et odo sad malo bubat PS skinuo sam nakvu knjigu sa googy-evog site-a u poptisu nest e-books prejaka pa pozz Rofl
Pages: 1 2
Reference URL's