Tutorijali.Net forum

Full Version: Efekt, noga u gipsu, u Photoshop ????
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Htio bi na jednoj slici da napravim kao da je noga u gipsu ali nikako ne uspijevam u tome.
Ima li ko volje da pomogne i da mi napravi to, evo te slike.

[Image: nogaop0.jpg]
slika je malo losije kvalitete al dobro, recimo da to ne igra tolku ulogu.
kad bih ja to pravila, nabavila bih teksturu gipsa, stavila preko noge, zamaskirala okolo dijelove i ostavila da samo prekriva nogu. onda bih dodala sjene pomocu burni dodge toola ... ne znam kako bi to na kraju ispalo, zadatak mi nije bas privlacan, posebno zbog izgleda te slike tj. noge
She Wrote:slika je malo losije kvalitete al dobro, recimo da to ne igra tolku ulogu.
kad bih ja to pravila, nabavila bih teksturu gipsa, stavila preko noge, zamaskirala okolo dijelove i ostavila da samo prekriva nogu. onda bih dodala sjene pomocu burni dodge toola ... ne znam kako bi to na kraju ispalo, zadatak mi nije bas privlacan, posebno zbog izgleda te slike tj. noge

Problem je što neznam gdje da neđem tu texturu, inače nije mi bitna neka kvaliteta slike.
uhm, pa bitna je kvaliteta uvijek. morat ces se sad vise potrudit da ti taj gips ne odskace od ostatka slike tak da ces vjerojatno morat koristit jos neku starinsku teksturu preko gipsa.
teksture mozes naci na netu na raznim stranicama. vjerujem da si cuo za deviantart. eto, tamo imas puno tekstura. ako pak ne nađeš ni jednu, mislim da možeš pronaci cisto bijeli zid i uslikat ...
zapravo ti je najbitnije napraviti dobar oblik i sjene. tak da izgleda realno. ak je sama kvaliteta slike tak losa, vjerujem da se detalji na gipsu nece previse ni vidjeti tak da ti to nije toliko bitno.
improviziraj Namigivanje
Reference URL's