Tutorijali.Net forum

Full Version: Korištenje Clone Stamp toola
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ovako imam neke slike sad i htio bih makniti sa njih naziv..i zanima me kako mogu uzeti ''uzora'' bush i poceti micati tekst znam da cu morat par puta uzimat ''uzorak'' pa bi pitao kome se da napraviti tut sa slikama jer sam ja pomalo noob... :)

Hvala
Za to nema smisla pravit tutorijal, samo clone tool uzmeš i kao što kažeš mic po mic mičeš tekst. Iako je na nekim slikama (zavisi od pozadine) skoro nemoguće napraviti.
Bio sam jednom radio takav tut za tutorijali.net. Nezz hoce li izaci, ali evo ga:

Quote:Uklanjanje objekta
Ukloniti neki objekt u photoshopu je vrlo jednostavno ako se koristi Clone Stamp tool. Za primjer koristi cemo koristiti ovu sliku. Uzmite Clone Stamp tool i drzite alt kako biste odredili odakle cete kopirati pijesak. To mozete otprilike napraviti ovako.
Nakon sto kliknete, mozete pustiti alt. Sada ide jednostavan dio. Treba samo kliktati po kamenu. Ako vam ispada mutno ponovite ovaj postupak s altom. Moj krajnji rezultat:
[Image: kraj.jpg]
zero majstore hvala... Namigivanje
O tom i pričam, lako je nešto maknit slike kad je takva jednolična pozadina.
dobro kad je vise izmjene kontam..Hvala Gogy jel sad ide lock ili ostaje unlock
Na ovom forumu se teme ne zaključavaju osim ako za to ne postoji dobar razlog.
Reference URL's