Tutorijali.Net forum

Full Version: Visual Studio sa SP1
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pozdrav svima!

E 'vako... Skinuo sam s neta Visual Studio 2005 Express i kod instalacije traži SP2, ja ga naravno nemam Happy pa sam u fileu vs_setup izbrisao neke linije tako da ga sad više ne traži... Ali kad počne instalacija javi mi se problem

Setup is looking for file vcredist_x86.exe
please insert visual studio c# 2008 express edition with sp1 - ENU disk 1 Hammer

Ugl.. skinuo sam taj vcredist i instalirao ga, ali opet ne pomaže...

Tražio sam po nekim forumima rješenje, bilo je puno takvih slučajeva, al većinom kod ljudi koji su instalirali sa DVD-a...

Da li je imao itko takvih problema i može li mi netko pomoći?? Hmmm

Tnx! Palac-gore
Pa nisam siguran da se VS 2005 može instalirati bez SP2... Zašto jednostavno ne skineš SP2 i riješio si problem.
BTW pripazi malo kako imenuješ teme, pročitaj pravila foruma.
E hvala, ja se ispričavam... nisam pročitao pravila :)

Ma nisam ga skinuo zato što imam piratske windowse, a ne bih sad baš reinstalirao windowse sa sp2 jer imam dosta toga na kompu... pa ono...

pročitao sam da se može instalirati i to na način na koji sam napisao... jednostavno se obrišu te linije koje zapravo traže sp2... Al ovakav su problem imali i ljudi koji su imali SP2...

na taj način sam instalirao i Adobe Photoshop CS2 He he
BTW koliko je meni poznato ne trebaju ti legalni windowsi da bi instalirao SP2. I ne moraš ništa reinstalirat windowse, to ti se instalira kao nadogradnja.
ma ja sam probao samo nadogradit i nisam uspio
Kako nisi uspio, šta ti kaže? Javi neku grešku ili...?
Reference URL's