Tutorijali.Net forum

Full Version: Kako skinuti Flash klipiće?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Pozdrav svima. Možel mi neko objasniti kako skinuti one male Flasch klipiće sa net-a? Ne mislim na you tube ili metacafe vec one standardne male Flasch Contente sa običnih stranica. Hvala.
Kakav je to flasch format He he vjerojatno misliš na flash. Desni klik negdje na stranici -> view source, stisneš ctr+F za traženje i tražiš nešto sa nastavkom swf. Ili na netu nađeš neki flash grabber
Ili da ides u browseru save page as.. i kad spasis on sam skine fajlove koliko znam
Gogy Wrote:Kakav je to flasch format He he vjerojatno misliš na flash. Desni klik negdje na stranici -> view source, stisneš ctr+F za traženje i tražiš nešto sa nastavkom swf. Ili na netu nađeš neki flash grabber
Kojeg mi preporučuješ? A šta ću sa ekstenzijom swf. kad je nađem?
Nikojeg pošto nijedan nisam nikad koristio. Proguglaj malo pojam flash grabber ili tak nešt...
Gogy Wrote:Nikojeg pošto nijedan nisam nikad koristio. Proguglaj malo pojam flash grabber ili tak nešt...
OK. Šta ću sa onom .swf ekstenzijom?
SKINUT JE ako nisi dosad primjetio x D

Kad nađeš taj link jednostavno ga copy paste u adress bar i počet će se skidat.
Onda kopiras citavu adresu u kojoj se nalazi fajl sa ekstenzijom *.swf u address bar.
Vjerovatno misli da ih malo preuredi po svome, a za to bi mu trebao .fla fajl.Eek
Morrison Wrote:SKINUT JE ako nisi dosad primjetio x D

Kad nađeš taj link jednostavno ga copy paste u adress bar i počet će se skidat.

Len0 Wrote:Onda kopiras citavu adresu u kojoj se nalazi fajl sa ekstenzijom *.swf u address bar.

Potpuno krivo. Onda ti ne skine, nego sam otvori u izvornoj velicini. Najbolje tu je koristiti program Free Download Menager. Tamo upisi tu adresu i gotovo He he
Pages: 1 2
Reference URL's